X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

Duphaston plamienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 11:32

      /  Zgłoś
    Ginekolog-endokrynolog przepisala mi Duphaston na wyregulowanie cykli, bardzo bolesne miesiaczki no i jako pomoc przy ewentualnej ciazy poniewaz moj progesteron wynosil 0,2 w fazie folikularnej… Mam go brac od 16 do 26 dnia cyklu. Po pierwszym razie miesiaczka przyszla w 30 dniu, czyli po 4 dniach od odstawienia leku. Teraz jestem w 13 dniu i od wczoraj mam plamienia od ciemno brunatnych po krwiste (krew wymieszana ze sluzem) i w zwiazku z tym nie wiem czy powinnam zaczac normalnie brac lek od 16 dnia, czy nie ma to sensu… Nigdy wczesniej takie plamienia mi sie nie zdarzaly.
    Dziekuje z gory za odpowiedz.

    C, Fuma Foch, motylek000, babyonline, Honey, Aska87, Anula141, Saramago, czekoladka, hipisiątko, kita lubią tę wiadomość

  • prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk Ekspert

    Wysłany: 11 marca 2015, 09:48

      /  Zgłoś
    Odpowiedź wymagałaby przeprowadzenia wywiadu i badania USG. Stosowanie leku Duphaston nie zawsze jest uzasadnione, zwłaszcza jeśli planuje Pani starania o ciąże.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ