Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 30 listopada   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

Grzybica pochwy a śluz płodny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dani Autorytet
    Postów: 1815 3211

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 22:42

      /  Zgłoś
    Panie doktorze, mam nawracające kilka razy do roku infekcje grzybiczne pochwy. Niestety leczenie nie przynosi efektów. Zastanawiam sie czy to moze byc powodem niepowodzen w zajsciu w ciążę. Mam problem z obserwacją śluzu, gdyż często w związku z infekcją mam upławy. Czytałam że przy takich infekcjach środowisko pochwy utrzymuje kwaśne PH po to by zwalczyc infekcję. Kwaśne ph zabija plemniki. Zakupiłam lubrykant Conceive Plus ktory podobno sprawia ze odczyn pochwy zmienia sie na zasadowy. Mam nadzieje ze to pomoze. Co mozna jeszcze zrobic? I czy to moze byc powodem niepowodzen w zajsciu w ciaze?
    Z góry dziękuję za odpowiedz.
    Dani

    Anna255, klina, momo1009, ika08, madziarekr, sorriso, karo87, Nikita, Honey, magdaP82, Ciepiel, chabasse, JABUSKO, Lili, dżelka, Rutelka, Sylwia33, ewelinka2210, kark, Pełnia, Kaśka13, bosa, Ułła, Bursztyn, anka551, EwaLauren, zoi, efik, STRZELEC, Judyta, tygrys73, Lea15, monia91, scarllet, jadzia34, izunia880, evus lubią tę wiadomość

    Eden, urodzona 26.06.21 , 3270 kg szczescia ❤️

    1usa9vvjrnodabqg.png

    6.2017 Pierwsza IUI *6tc
    8. 2017 Druga IUI :(
    1.2018 Pierwsze IVF, ciaza biochemiczna
    4. 2018 start druga IVF :(
    8. 2018 Dlugi protokol IVF, ciaza biochemiczna
    1. 2019 Kolejna procedura, nowa klinika. Transfer swiezy :(
    2. 2019 Ciaza naturalna, *5tc
    9.2019 Transfer Crio, ciaza biochemiczna
    9.2020 Ciaza naturalna, naturalny cud :)
    10.2020 siódmy tydzień, jest serduszko ♥️
  • prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk Ekspert

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 18:11

      /  Zgłoś
    Rozwijająca się infekcja może utrudniać zajście w ciążę. Jej leczenie powinno się odbywać pod kontrolą lekarza, który na bieżąco będzie dobierał metody terapii. Istnieje wiele sposobów postępowania (preparaty miejscowe, leki przyjmowane doustnie etc.), jednak organizm każdej pacjentki może reagować w inaczej. Proszę się uzbroić w cierpliwość (infekcje mogą nawracać) i w konsultacji ze specjalistą wyleczyć infekcję.

    Dani, Ezia90 lubią tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ