X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

Grzybica pochwy a śluz płodny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dani Autorytet
    Postów: 1815 3211

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 22:42

      /  Zgłoś
    Panie doktorze, mam nawracające kilka razy do roku infekcje grzybiczne pochwy. Niestety leczenie nie przynosi efektów. Zastanawiam sie czy to moze byc powodem niepowodzen w zajsciu w ciążę. Mam problem z obserwacją śluzu, gdyż często w związku z infekcją mam upławy. Czytałam że przy takich infekcjach środowisko pochwy utrzymuje kwaśne PH po to by zwalczyc infekcję. Kwaśne ph zabija plemniki. Zakupiłam lubrykant Conceive Plus ktory podobno sprawia ze odczyn pochwy zmienia sie na zasadowy. Mam nadzieje ze to pomoze. Co mozna jeszcze zrobic? I czy to moze byc powodem niepowodzen w zajsciu w ciaze?
    Z góry dziękuję za odpowiedz.
    Dani

    Anna255, klina, momo1009, ika08, madziarekr, sorriso, karo87, Nikita, Honey, magdaP82, Ciepiel, chabasse, JABUSKO, Lili, dżelka, Rutelka, Sylwia33, ewelinka2210, kark, Pełnia, Kaśka13, bosa, Ułła, Bursztyn, anka551, EwaLauren, zoi, efik, STRZELEC, Judyta, tygrys73, Lea15, monia91, scarllet, jadzia34, izunia880, evus lubią tę wiadomość

    Eden, urodzona 26.06.21 , 3270 kg szczescia ❤️

    1usa9vvjrnodabqg.png

    6.2017 Pierwsza IUI *6tc
    8. 2017 Druga IUI :(
    1.2018 Pierwsze IVF, ciaza biochemiczna
    4. 2018 start druga IVF :(
    8. 2018 Dlugi protokol IVF, ciaza biochemiczna
    1. 2019 Kolejna procedura, nowa klinika. Transfer swiezy :(
    2. 2019 Ciaza naturalna, *5tc
    9.2019 Transfer Crio, ciaza biochemiczna
    9.2020 Ciaza naturalna, naturalny cud :)
    10.2020 siódmy tydzień, jest serduszko ♥️
  • prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk Ekspert

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 18:11

      /  Zgłoś
    Rozwijająca się infekcja może utrudniać zajście w ciążę. Jej leczenie powinno się odbywać pod kontrolą lekarza, który na bieżąco będzie dobierał metody terapii. Istnieje wiele sposobów postępowania (preparaty miejscowe, leki przyjmowane doustnie etc.), jednak organizm każdej pacjentki może reagować w inaczej. Proszę się uzbroić w cierpliwość (infekcje mogą nawracać) i w konsultacji ze specjalistą wyleczyć infekcję.

    Dani, Ezia90 lubią tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ