X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

Interpretacja wyników nasienia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 14:55

      /  Zgłoś
    Mąż robił badanie nasienia 12.11.2014
    Jego w yniki badania :
    Barwa : szara
    Upłynnienie (min) : 20
    Objętość (ml) : 3,5
    Lepkość (cm) : 2
    ph :8,2
    Koncentracja : 32
    Ruch postępowy : 24%
    Ruch całkowity : 47%
    Brak ruchu : 53%
    Całkowita liczba plemników w ejakulacie 112mln
    WBC (MLN/ML) : 0
    Morfologia : 2%
    Żywe plemniki : 66%
    Agulatynacja: 0
    Komórki okrągłe (mln/ml) : 8%

    Czy jest szansa na zajście w ciążę przy takich wynikach? Czy trzeba wykonać inne badania ? Są jakieś leki na poprawę? Na chwilę obecną mąż bierze ANDROVIT PLUS czy to wystarczy ? Pozdrawiam

    kasiakasia11, Kasia *, Toa, FasUla, tygrys73, monika_89, agniesja, Lianna, tola2014, Blondik, Tilka, Honey, Magda3232, Meggy_z, zoe31 lubią tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk Ekspert

    Wysłany: 11 marca 2015, 09:44

      /  Zgłoś
    Ma Pani szansę na uzyskanie ciąży. Przedstawione przez Panią wyniki nie wskazują na to, że stanowią przyczynę problemów z płodności. Stosowanie preparatu ANDROVIT PLUS nie jest konieczne. Jeśli starają się Państwo o potomstwo dłuższy czas bezskutecznie, proponowałbym szerszą diagnostykę.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ