X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

MTHFR 1298A

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Namaste Nowa
    Postów: 3 11

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 17:27

      /  Zgłoś
    Hej!
    Wykryto u mnie jedynie MTHFR 1298A>C, w pojedyńczym alllelu genu, w układzie heterozygotycznym.
    Czy to też jest powód do zmartwień, czy może być to przyczyna niepłodności i co to tak naprawdę oznacza? Błagam pomóżcie, bo nigdzie nie mogę znaleźdź informacji o tej pojedynczej anomalii genu. Wszyscy mają ją razem z, lub samą C 677C..

    rc, Sylviah, pglola, szibszib, Ona29, loffca, Paulaedi, Anuśla, Finezja19, Nelkaaa lubią tę wiadomość

    Namaste
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ