Zarejestruj się - śledzenie płodności zwiększa szanse na ciążę

Nieprawidłowe endometrium

Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

fawiola
Nowa
8

Wysłany: 8 listopada 2016, 15:40
(8) | Zgłoś
Proszę o podpowiedź. Mam za sobą 3 transfery zarodkow. Wszystkie niestety nie udane, żaden nie chciał się zagniezdzić. Dzisiaj w 13 dniu cyklu miałam kontrolne usg. Lekarz stwierdził ze transfer zamrozonego ( ostatniego) zarodka nie może być przeprowadzony bo mam nieprawidłowe endometrium. W cyklu poprzednim miałam histeroskopie z łyżeczkowaniem. Było podejrzenie przerostu endometrium i polip 1 cm. Badanie histopatologiczne wyszło: "endometrium proliferacyjne". Lekarz teraz dał lek na ponowne zluszczenie endomerrium i w 4 dniu krwawienia mam ponowne się zgłosić na usg. Jeżeli dalej endometrium nie będzie prawidłowe to on nie wie już co robić. Co można zrobić w takim przypadku? Czy już nie ma dla mnie ratunku? Nigdy nie zejdę w ciążę?

sonia86, sylwia80, Oryginalnynick, shooa, gosska, AgnieszkaH, Dani, Isia1986 lubią tę wiadomość

fawiola

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)