Nieprawidłowe endometrium

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • fawiola Nowa
  Postów: 2 9

  Wysłany: 8 listopada 2016, 15:40

    /  Zgłoś
  Proszę o podpowiedź. Mam za sobą 3 transfery zarodkow. Wszystkie niestety nie udane, żaden nie chciał się zagniezdzić. Dzisiaj w 13 dniu cyklu miałam kontrolne usg. Lekarz stwierdził ze transfer zamrozonego ( ostatniego) zarodka nie może być przeprowadzony bo mam nieprawidłowe endometrium. W cyklu poprzednim miałam histeroskopie z łyżeczkowaniem. Było podejrzenie przerostu endometrium i polip 1 cm. Badanie histopatologiczne wyszło: "endometrium proliferacyjne". Lekarz teraz dał lek na ponowne zluszczenie endomerrium i w 4 dniu krwawienia mam ponowne się zgłosić na usg. Jeżeli dalej endometrium nie będzie prawidłowe to on nie wie już co robić. Co można zrobić w takim przypadku? Czy już nie ma dla mnie ratunku? Nigdy nie zejdę w ciążę?

  sonia86, sylwia80, Oryginalnynick, shooa, gosska, AgnieszkaH, Dani, Isia1986, Frufru lubią tę wiadomość

  fawiola

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

 • wyznaczanie dni płodnych
 • dieta płodności
 • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)