Nieregularne cykle

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Violka86 Koleżanka
  Postów: 36 8

  Wysłany: 16 października 2018, 16:23

    /  Zgłoś
  Mam nieregularne cykle, zrobiono mi droznosc jajowodow (bardzo bolesne) stwierdzono ze jest ok i otrzymalam luteine podjezykowa aby brac od 16dnia cyklu przez 10dni. Biore tak juz od lutego i cykle nadal sa rozne 33, 36, 43, a nawet 22dni! Lekarz nadpomnial o jakims schorzeniu sklejania sie scianek przez to tak mnie bolal ten zabieg. Nie wiem kiedy owulacja testy LH zawsze sa negatywne (od 10-20dnia robione) mam 33lata i boje się że nigdy nie zostane mama...

 • dr n. med. Beata Makowska Ekspert

  Wysłany: 24 października 2018, 08:45

    /  Zgłoś
  Badanie drożności jajowodów to nieprzyjemny zabieg i zawsze boli. Jeżeli domowe testy LH są negatywne, to zalecałabym wykonać monitorowanie cyklu u ginekologa. Być może trzeba będzie włączyć leki wywołujące owulację, sama Luteina to za mało.

  Violka86 lubi tę wiadomość

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

 • wyznaczanie dni płodnych
 • dieta płodności
 • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)