Owulacja w 22 dc

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lena21 Autorytet

Wysłany: 13 czerwca 2017, 07:41

/  Zgłoś
    korzystam z ovu od niedawna, zaczęłam mierzyć temperaturę od tego cyklu i najpierw pojawiło się oznaczenie owulacji w 20 dc a później zmieniło się na 22 dc. Test owulacyjny był pozytywny już w 19 dc. Martwię się ze moja faza lutealna jest zbyt krótka. Cykle są ok28 dniowe. Przy czym zawsze 3-4 pierwsze dni to bardzo słabe ciemne plamienie. Staramy się od 8 miesiący. Moja lekarka uważa ze w pierwszym roku starań nie robi się żadnych badań, bo to normalne... mam co do tego wątpliwości i nie wiem na jakie badanie powinnam się udać.

Tanda, rc, sylvia94, Marysia89, malwka08, szibszib lubią tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego