X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

pęcherzyk w macicy - pusty?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ayrin Znajoma
    Postów: 26 0

    Wysłany: 15 października 2018, 16:55

      /  Zgłoś
    Jest to mój 4 cykl po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych, wg obserwacji cykle mam owulacyjne (owulacja 15-17 dc) co potwierdzaja testy owulacyjne i utrzymujaca sie wysoka temp w drugiej polowie cyklu. Dzis w trakcie USG kontrolnego, ginekolog stwierdzil obecnosc pecherzyka w macicy, w obrazie 4-5tyg ciazy, nie widac zarodka, lekarz zlecil test beta hcg. Poniewaz ostatni okres mialam normalnie, a wczoraj i przedwczoraj test owulacyjny wskazal wynik pozytywny oraz dlatego ze sie zabezpieczamy, nie sadze zeby mogla to byc wczesna ciaza. Po powrocie od ginekologa zobilam test ciazowy z moczu - wynik negatywny. Czekam na wyniki beta HCG i bede miala pewnosc. Jednak, jesli to nie ciaza to skad taki pecherzyk? czy to znaczy ze kiedys bylam w ciazy ale sie ona nie rozwinela? Lekarz stwierdzil ze jest to pecherzyk z plynem.

  • dr n. med. Beata Makowska Ekspert

    Wysłany: 24 października 2018, 08:46

      /  Zgłoś
    Nie ma możliwości, by to była dawna, nierozwinięta ciąża. Jeżeli wynik BHCG będzie negatywny, trzeba powtórzyć USG po miesiączce. Jest duża szansa, ze pęcherzyka nie będzie.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ