X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

plamienia po owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • marl202 Przyjaciółka
    Postów: 119 101

    Wysłany: 2 marca 2015, 12:54

      /  Zgłoś
    witam,
    jestem po histerolaparoskopii już 5 miesięcy (miałam usuwane polipy i przegrode macicy) Po zabiegu obserwuję palmienia w ok 20-24 dniu cyklu , przy cyklu 28 dniowym. Dodatkowo odczywam kłucie w jajnikach. Wcześniej takich objawów nigdy nie miałam. Co może byc przyczyna tych plamień. Staramy się o dziecko ok 2 lata. Jednak nigdy nie pokazał test 2 kresek.

    Malwinaa, Domili, Kiniejka, Maciejka, motylek000, Veri, She Wolf, kala_3 lubią tę wiadomość

  • prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk Ekspert

    Wysłany: 24 marca 2015, 22:11

      /  Zgłoś
    Sugerowałbym przeprowadzenie kompleksowej oceny Pani cyklu z profilem hormonalnym i wyjaśnienie przyczyny plamień. Jeśli starają się Państwo o potomstwo od dwóch lat, warto też pogłębić diagnostykę (zarówno u Pani, jak i u Pani partnera/męża).

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ