Polip macicy

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • suri2016 Autorytet
  Postów: 1217 896

  Wysłany: 8 września 2016, 18:08

    /  Zgłoś
  Cześć dziewczyny,

  Od 3 miesięcy staramy się z mężem o dziecko. Na ostatnim usg na monitorowaniu cyklu okazało się, że najprawdopodobniej mam w macicy polip endometrialny, który skutecznie mi to uniemożliwia. Ginekolog radziła zaczekać do przyszłej miesiączki żeby sprawdzić, czy nie złuszczy się on samoistnie. Czy miała któraś z Was taki przypadek? A co więcej, czy którejś udało się z takim polipem zajść w ciążę czy raczej konieczne jest jego usunięcie?

  Otojestkasia, Steffci, Izasze30, BitterSweetSymphony, Kaluu, margaretka84, HINATA, Lunaris, rc, hondek lubią tę wiadomość

  3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
  HSG- prawy jajowód drożny
  Czekamy na córeczkę <3
  7v8rqqmz6q1tpn76.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego