X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Pytania do eksperta - Diagnostyka i leczenie niepłodności próba zajścia w ciąże z pregnylem

próba zajścia w ciąże z pregnylem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • grazka78 Nowa
    Postów: 1 5

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 11:07

      /  Zgłoś
    witam! jestem po kuracji costibegylt od 5-9dc w dniu 12dc mialam monitoring i 2 pecherzyki w lewym jajniku 18 i 20 mm, 13dc mialam podany zastrzyk z pregnylu 5000j. i wspolzylam z mezem przez 3 dni. 17dc poczułam mocny bol w podbrzuszu po lewej stronie czy to mogla byc owulacja?niestety tego dnia ani dzien wczesniej nie wspolzylam jedynie dzien pozniej w 18dc pod wieczor ale to chyba za pozno. Mialam isc na monitoring w 18dc sprawdzic czy pecherzyki pekly i ewentualnie zaczac brac luteine, ale bylam chora. W 22 dc zrobilam sobie progesteron wynik 30,40nmol/l co tzn? 28dc zrobilam sobie test ciazowy z moczu wynik negatywny. jest 33dc a ja nie dostalam okresu czy moge byc jednak w ciazy? bardzo prosze o odpowiedz

    hipisiątko, sonia86, czekolada, Saramago, justa183 lubią tę wiadomość

    grazka78
  • prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk Ekspert

    Wysłany: 18 maja 2015, 16:23

      /  Zgłoś
    Szanowna Pani, trudno jest mi odnieść się do Pani pytań bez wglądu do Pani dokumentacji i wyników badań. Kompleksowa ocena przebiegu cyklu wymaga określenia poziomu hormonów w zestawieniu z badaniami obrazowymi. Jeśli ma Pani wątpliwości co do swojego stanu, proszę skonsultować się z lekarzem.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ