X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

problem z zajściem w ciąze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dave87 Autorytet
    Postów: 1742 2066

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 19:33

      /  Zgłoś
    Witam, mam pytanie a zarazem problem o którym już możliwe pisano, sprawą wygląda następująco od roku z mężem staramy się o dziecko nie używamy żadnej antykoncepcji, dodam,ze miesiączki mam raz regularnie a czasem co drugi msc. Wspolzyjemy regularnie po miesiaczce i juz zastanawiamy się czy aby wszystko ok. Dodaj jeszcze ze mam stwierdzony wirus HPV 18 ale lekarz zapewnial ze to nie będzie miało wpływu na zajście, mam 28 lat a maz 30, to ma być 1 ciąża. Proszę napisać gdzie się udać od czego zacząć ?

    ewelinka2210, martuss85, Martuś86, Milady, dżona, Kaśka, hipisiątko, olcia87, Kicia9 lubią tę wiadomość

    iv09mg7yx1wzcbqx.png

    Starania od 2013 r
    Za wysokie amh 13 i Pcos .

    1 ciąża 💔 2017 r stymulacja(luteina, clostibegyt, ovitrelle) - ciąża martwa w 10 tyg z nieznanych przyczyn

    2 ciąża pozamaciczna 2018r 💔 stymulacja clostibegyt, ovitrelle

    Rok 2019- 2 nieudane inseminacje (IUI)
    08. 2019 transfer in vitro świeżego zarodka 3 dniowego nieudany , 2 pozostałych nie udało się zamrozić

    10.2019 punkcja 2zamrożone zarodki
    12.2019 został zrobiony transfer z mrozaka ♥️ 4AA

    10dpt beta 234 / 12 dpt beta 401😍

    21/22.01 krwawienie :(
    06.03 USG ♥️ krwiaka nie ma 😍
    27.04 ❤️🧒
    5.05 Połówkowe 👍
    24.07 USG 3trymestru👍2300g 32tc
    Walczymy dalej 💪
  • prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk Ekspert

    Wysłany: 24 marca 2015, 22:07

      /  Zgłoś
    Zalecałbym wykonanie profilu hormonalnego u Pani (włącznie z poziomem AMH) i badania ogólnego nasienia (metodą komputerową) u męża. Dalsze postępowanie będzie można zaproponować dopiero po analizie wyników i konsultacji – gdyby chcieli Państwo skorzystać, obecnie pierwsza wizyta w Klinice we Wrocławiu jest bezpłatna.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ