X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Pytania do eksperta - Diagnostyka i leczenie niepłodności Proszę o interpretację wyników badań hormonalnych.

Proszę o interpretację wyników badań hormonalnych.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 5 marca 2015, 21:37

      /  Zgłoś
    Proszę o interpretację wyników badań. Wyniki robione w 5 dniu cyklu. Niepokoi mnie wysoki stosunek LH do FSH.
    Wyniki mogą wskazywać już fazę przedowulacyjną, jednak w 7dc test owulacyjny ujemny. Test owulacyjny dodatni w 12 i 13 dc. Nie wiem już co mam o tym myśleć. Mam już umówioną wizytę u lekarza, ale za 2 tyg....także z ciekawości pytam. Wyniki, obok podane normy z laboratorium.


    TSH 1,37 microU/mL 0,27 - 4,20
    FSH 5,97 mlU/ml f.fol: 3,5-12,5
    f. owul 4,7-21,5
    f.lut 1,7-7,7
    ESTRADIOL 95,87 pg/ml
    f.fol: 12,5-166
    f. owul 85,8-498
    f.lut 43,8-211
    LH 17,24 mlU/ml
    f.fol: 2,4-12,6
    f. owul 14-95,6
    f.lut 1,0-11,4
    PROGESTERON 0,645ng/ml
    f.fol: 0,2 - 1,5
    f. owul 0,8 - 3,0
    f.lut 1,7-27,0
    PROLAKTYNA 15,020 ng/ml 4,790-23,300
    TESTOSTERON 0,257 ng/ml 0,060-0,820

    Lili87, Landryneczka, Rutelka, mala154 lubią tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ