X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

Proviron

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aga 1 Znajoma
    Postów: 24 5

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 15:49

      /  Zgłoś
    Mam pytanie maz miał przepisany proviron przez 3 miesiace kuracje zakonczył w grudniu a teraz w styczniu zrobił badanie nasienia i bylismy w szoku gdy je zobaczylismy jest jescze gorzej niz przed braniem tych lekow czy jest mozliwe ze dopiero koło marca bada widoczne efekty tej kuracji,jaka jest norma aby starac sie o inseminacje czy wystarczy ze skontaktujemy sie z klinika prywatnie i bedziemy mogli skorzystac z tej formy zapłodnienia czy musza byc spełnione jakies warunki prosze o odpowiedz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2015, 15:55

    19ilonka87, Torunianka, Blondik, mama2929 lubią tę wiadomość

    Aga30
  • prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk Ekspert

    Wysłany: 18 maja 2015, 17:10

      /  Zgłoś
    Szanowna Pani, lek Proviron może obniżać parametry nasienia. Nie wiem, w jakim celu był u Pani męża stosowany, więc trudno jest mi się do tego odnieść. Jeśli rozważają Państwo inseminację, proszę pamiętać, że zabieg ten powinien być wykonywany jedynie w przypadku wskazań (brak upłynnienia nasienia, wrogość śluzu). W ramach kwalifikacji powinny zostać wykonane test po stosunku oraz test wiązania plemników z hialuronianem. Żeby ocenić, jakie postępowanie byłoby optymalne w Państwa przypadku, musiałbym mieć wgląd w wyniki badań i móc ewentualnie uzupełnić informacje.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ