X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

skrzepy we krwi miesiączkowej

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • marl202 Przyjaciółka
    Postów: 119 101

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 12:37

      /  Zgłoś
    czy normalne jest to, że podczas okresu pojawiają się ciemne skrzepy?
    2 cykle temu miałam robiona histerolaparoskopię (usuwane polipy macicy oraz przegrodę), przed zabiegiem nigdy nie miałam skrzepów, dopiero teraz się pojawiły. Dodam, że staramy się o dziecko od ok. 2 lat, może ma to coś wspólnego..?

    ninka, Emilia77, Amerie, roletka, rybka, Tosia 1981, magic1, Szpaczek, zonaboba, Agaja, motylek000, alus21, kolbusia, Iwka, babyonline, bąbel, Misi@, ewelinka2210, kapturnica, Mimi86, Dżejzi, Anatolka, chabasse, tygrys73, Agi83, Honey, Eva82, menka, Magnosia, Aska87, Anula141, mala86, Saramago, klara_bella, ania14, Pełnia, Dani, Marutka, Nina86, Caribbean, sorriso, karo87, edyta, Rotenkopf, Nytusia84, Ańdźka, miszkaaa, dżona, Maczek, czekoladka, JABUSKO, asik09, Libra, Maciejka, Haana, yojiona, Sylwia33, Asiak, kark, Ewa99, Nanatasza, Anetaaa25, Ibi, kookana1987, madzia8ja, Bluberry, izunia880, Mag-ko, betii, Beti25, jiwa lubią tę wiadomość

  • prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk Ekspert

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 18:08

      /  Zgłoś
    Proponuję dalej obserwować Pani cykle - prawdopodobnie do pół roku po zabiegu wszystko powinno wrócić do normy.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ