X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Pytania do eksperta - Diagnostyka i leczenie niepłodności Stała długość fazy lutealnej ale różne dlugosci cyki

Stała długość fazy lutealnej ale różne dlugosci cyki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ManiaZ Znajoma
    Postów: 16 7

    Wysłany: 1 listopada 2018, 05:51

      /  Zgłoś
    witam. Ostatnio zauwazylam ze moje cykle dotad stale 28 dniowe wydluzaja sie. W kazdym miesieacu jest inna dlugosc cyklu raz 29 a nastepnie 30 i wiecej. Faza lutealna jest stala i trwa 14 dni. Wydluzenie cyklu zalezne jest od dnia wstapienia owulacji czasem jest to 14 dzien cyklu a czasem 18. Czy powinno mnie to niepokoic? Moj ginekolog mowi o nieregularnych cyklach ale poza tym ze owulacja wystepuje w rozne dni to sama faza lutealna czyli ta najistotniejsza do zajscia w ciaze jest stala.

    JaHania, Paulina Nessa, Lucjana lubią tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ