X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Pytania do eksperta - Diagnostyka i leczenie niepłodności Starania o dziecko podczas brania antybiotyku

Starania o dziecko podczas brania antybiotyku

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • TakToJa Znajoma
    Postów: 23 15

    Wysłany: 24 marca 2015, 18:01

      /  Zgłoś
    Witam!
    To moj pierwszy cykl w którym zażywałam clostibegyt od 5-9dc. Jutro wypada 13dzien cyklu w którym lekarz zalecił starania się o dziecko, ponieważ nastąpi owulacja. Jednakże przywinęło mi się zapalenie zatok i dostałam antybiotyk na 2 tygodnie (Remoclav)... Dodam, że antybiotyku nie zaczęłam jeszcze brać, oraz jest znaczna poprawa po lekarstwach ktore wzięłam na "własną rękę". W takim wypadku nie wiem czy strać się o dziecko, czy poczekać do następnego cyklu? Czy antybiotyki przeszkadzają w staraniach? Proszę o odpowiedź, ponieważ jestem nieco zaniepokojona i nie wiem co w tej sytuacji robić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2015, 18:06

    mustisia, Martoszka, Anatolka, justa1234, MagSz, SuSie, Caroline, fresa, Viviana, kasiakasia11, Katiana, november123, Tulipanka, orchideaa lubią tę wiadomość

    65vqmkwycz6og0ms.png
  • prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk Ekspert

    Wysłany: 14 maja 2015, 09:05

      /  Zgłoś
    Trudno jest mi odpowiedzieć na Pani pytanie – powinien do niego ustosunkować się Pani lekarz prowadzący.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ