staranie się o dziecko

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • juzniedlugo Nowa
  Postów: 3 6

  Wysłany: 11 maja 2017, 11:59

    /  Zgłoś
  razem z partnerem staramy się o dziecko od kolo 2 lat, w kwietniu ubiegłego roku (2016) zaczęłam brać kwas foliowy ale mój stan zdrowia drastycznie się zmieniły czułam się taka słaba, ospała miałam mroczki przed oczami ,dlatego tez przestałam go stosować po jakiś 2 miesiącach. ostatnio czyli 1 kwietnia 2017r. zaczęłam ponownie brać kwas foliowy ale efektów żadnych nie mam czy może być to spowodowane złym doborem kwasu foliowego ??? ja biorę folik ponieważ wyczytałam ze wchłania się najlepiej i własnie teraz nie mam żadnych obiawow typu złe samopoczucie czy zmęczenie. a może trzeba zwiększyć dawkę do 2 tabletek dziennie ??? czy zwiększenie dawki może tez mieć skutek niepożądany ???

  Lyna_22, Tanda, rc, Edyta87, Frufru, Iseko lubią tę wiadomość

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

 • wyznaczanie dni płodnych
 • dieta płodności
 • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)