staranie się o dziecko

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • juzniedlugo Nowa

Wysłany: 11 maja 2017, 11:59

/  Zgłoś
    razem z partnerem staramy się o dziecko od kolo 2 lat, w kwietniu ubiegłego roku (2016) zaczęłam brać kwas foliowy ale mój stan zdrowia drastycznie się zmieniły czułam się taka słaba, ospała miałam mroczki przed oczami ,dlatego tez przestałam go stosować po jakiś 2 miesiącach. ostatnio czyli 1 kwietnia 2017r. zaczęłam ponownie brać kwas foliowy ale efektów żadnych nie mam czy może być to spowodowane złym doborem kwasu foliowego ??? ja biorę folik ponieważ wyczytałam ze wchłania się najlepiej i własnie teraz nie mam żadnych obiawow typu złe samopoczucie czy zmęczenie. a może trzeba zwiększyć dawkę do 2 tabletek dziennie ??? czy zwiększenie dawki może tez mieć skutek niepożądany ???

Lyna_22, Tanda, rc, Edyta87, Frufru, Iseko lubią tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego