Torbiel

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • BeataW. Ekspertka
  Postów: 139 53

  Wysłany: 31 lipca 2018, 13:42

    /  Zgłoś
  Witam,w maju miałam cykl stymulowany lekiem clostilbegyt,to był pierwszy cykl ze symulacją i się udało,ale radość trwała bardzo krótko-ciąża okazała się być biochemiczną,w dodatku na prawym jajniku utworzyła się torbiel wielkości 7 cm-Torbiel prosta bez zmian.Dostałam luteinę podjęzykową-mam brać przez 3 cykle,wizytę kontrolną mam dopiero w sierpniu. Czy torbiel o takich rozmiarach może się wchłonąć?Nigdy wcześniej nie miałam torbieli i przeraziła się,że w tak krótkim czasie urosła do tych rozmiarów.Teraz.musze czekać na kolejną stymulacje.Mam jeszcze jedno pytanie-luteinę biorę od 15 dnia cyklu 2x1 tabl.-czy to prawda,że może zablokować owulację?

  Bellakawa, Ewa89_89, Weroneczka lubią tę wiadomość

  BeataW.
  Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...
 • dr n. med. Beata Makowska Ekspert

  Wysłany: 10 października 2018, 13:51

    /  Zgłoś
  Torbiele jajników w krótkim czasie mogą osiągnąć duże rozmiary. Jeżeli to torbiel prosta, to jest duża szansa, że leczenie Luteiną pomoże. Na razie skupiłabym się na leczeniu i nie martwiła owulacją. Zwykle do owulacji dochodzi w 14 dniu cyklu, więc w tym przypadku Luteina nie jest w stanie jej zablokować.

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

 • wyznaczanie dni płodnych
 • dieta płodności
 • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)