Walentynki w OvuFriend!

Aktywuj abonament OvuFriend od dziś do 21 lutego a otrzymasz od nas prezent:

1 miesiąc - otrzymasz 15 dni w prezencie!

3 miesiące - otrzymasz 1 miesiąc w prezencie!

12 miesiący - otrzymasz 2 miesiące w prezencie!


Jeżeli wykupisz abonament Premium w OvuFriend i zajdziesz w ciążę, będziesz mogła wykorzystać swój abonament w BellyBestFriend, w niesamowitym, w pełni spersonalizowanym, inteligentnym kalendarzu Twojej ciąży!

Promocja trwa do 21.02.2019 roku.

Wykup abonament Zamknij
Forum > Pytania do eksperta – Starania ze wspomaganiem > Czy kwalifikuje się do Rządowej Refundacji in vitro po dwukrotnym usunięciu "POTWORNIAKA DOJRZAŁEGO"??
Dowiedz się czym jest OvuFriend i w jaki sposób pomoże Ci zajść w ciążę

Czy kwalifikuje się do Rządowej Refundacji in vitro po dwukrotnym usunięciu "POTWORNIAKA DOJRZAŁEGO"??

Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

PERELKA175
Koleżanka
Postów: 48
25

Wysłany: 12 stycznia 2015, 21:49
(10) | Zgłoś
Witam serdecznie Pana Doktora.
Tak jak wspomniałam w pytaniu jestem po dwukrotnym laparoskopowym usunięciu "POTWORNIAKA DOJRZAŁEGO" z jajników. Za pierwszym razem było to w 2007 roku ( oba jajniki) a za drugim razem w 2012 ( lwy jajnik) . Miałam pecha , że się odrodziły... Usłyszałam, że mogę mieć predyspozycje do odradzania się i powinnam jak najszybciej zajść w ciąże. Starania trwają jakieś 3 lata, a ok. 5 lat w ogóle się nie zabezpieczamy z mężem. Straciłam już nadzieję na naturalne zajście w ciąże. Moja Pani doktor wspominała o możliwości zapłodnienia pozaustrojowego. Czy moja " ginekologiczna przeszłość" jest podstawą do kwalifikacji w Rządowym programie?? Innych problemów u mnie nie stwierdzono.

justa1234, Maciejka, Libra, Anatolka, Ballerina, dodinka, FasUla, Tosia 1981, pasia27, Eniula lubią tę wiadomość

PERELKA175

Ekspert

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk

Wysłany: 20 stycznia 2015, 20:35
(0) | Zgłoś
Wykonane u Pani operacje laparoskopowe nie kwalifikują do programu rządowego. Jeżeli natomiast ma Pani inne wskazania, jeśli np. wykonane zabiegi znacząco obniżyły Pani rezerwę jajnikową, należy jak najszybciej pomyśleć o metodach leczenia niepłodności o największej skuteczności, więc o in vitro. Żeby Państwu pomóc potrzebowałbym dodatkowych informacji: ile ma Pani lat, jakie były wyniki dotychczasowych badań (AMH, badanie nasienia). Przed kwalifikację wymagane jest zebranie wszystkich dotychczasowych badań i dokumentacji przeprowadzonego leczenia.

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

  • wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)