X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Pytania do eksperta – Starania ze wspomaganiem in vitro program rządowy

in vitro program rządowy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 21:17

      /  Zgłoś
    Witam:-))moje pytanie dotyczy in vitro z dofinansowaniem,otóż od 8lat z partenerem staramy się o dzidziusia ale udokumentowane mamy 3lata,drożność jajowodów zrobione są drożne ,nasienie superowe,amh dobre,kariotyp dobry,mam niedoczynność tarczycy ale wynik jest b.dobry,mogła bym tak wymieniać bez końca ale niema sensu bo problem tkwi w tym że brak u mnie owulacji!!parę miesięcy temu zdecydowaliśmy się z partnerem na in vitro z dofinansowaniem i tu zaczęły się schody bo miało być tak pięknie a okazało się katastrofą.zanim udałam się do kliniki to upewniłam się że spełniam wymogi żeby dostać dofinansowanie,byłam pewna że nam się uda ale się rozczarowałam bo w klince której byłam sprowadzili mnie na ziemię otóż lekarz po obejrzeniu naszej KSIĘGI z wynikami stwierdził że niestety ale nie dostanę dofinansowania bo muszę mieć trzy inseminację!!!tylko dlaczego!!!jeśli mam dokumentację 3letnią i stwierdzoną przyczynę to czemu nie mogę dostać dofinansowania??!!!proszę mi to Panie doktorze wytłumaczyć bo nie pojmuję tego!!!czytałam kryteria z 100 razy jakie para musi spełniać i nic takiego nie znalazłam że nawet jak ma się stwierdzoną niepłodność to jeszcze trzeba podejść do inseminacjii!!dodam jeszcze że przez 8 cykli byłam stymulowna clostinbegytem,zastrzyk pregnyl plus luteina,pęcherzyki rosły i pękały a także było ciałko żółte lecz ciąży brak.prosze mi odpisać.z góry dziękuję.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2015, 23:21

    Anatolka, Elfik, mycha28, Beata.D, kapturnica, Madzia82, ewka25, **Jagoda**, Tilka, Sol, monik, hipisiątko, rybka, Lucy, macduska, tulipanna, Anastazja85, agniesja, my dream, Blondik, Jagoda29, freya, oliffka, Libra, iwanka, Ann84, KMK, Maciejka, bea, ewa84, ComeToMeBaby, emii, agania, Elmirka, tomania2806, Saramago, MalwinaKR lubią tę wiadomość

  • prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk Ekspert

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 08:09

      /  Zgłoś
    W przypadku udokumentowanych przynajmniej 6 cykli stymulacji bez powodzenia istnieje możliwość zakwalifikowania pacjentów z uwagi na czynnik jajnikowy. W przypadku kwalifikacji z powodu czynnika idiopatycznego rzeczywiście zalecane są minimum 3 inseminacje (zalecenia PTMR).
    Rzeczywista kwalifikacja wymaga szczegółowego sprawdzenia Pani dokumentacji i oceny wyników badań, konieczne byłoby więc spotkanie.

    justa1234 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ