X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

Inseminacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • karolinka1991 Nowa
    Postów: 1 3

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 10:02

      /  Zgłoś
    Dzień dobry, teraz podchodziłam do IUI po raz drugi na niepekniętym pęcherzyku: czyli tak w 10dc miałam 15mm, w 12 dc miałam 16mm a w 14 dniu cyklu miałam 21mm więc lekarz zdecydował, że 14dc o godzinie 18 ovitrelle brać zastrzyk, a w sobotę 15dc inseminacja o godzinie 11:00 czyli przed inseminacją w sobotę miałam usg widać pęcherzyk 21mm, o 11 postanowili zrobić mi inseminację, mąż ma słabsze parapemtry dlatego postanowiliśmy podejść do IUI - 16 godz po zastrzyku była IUI, w poniedziałek przyszłam na usg sprawdzić czy pekł, oczywiście, że pekł, czy nie jest za późno na zapłodnienie? ile po inseminacji plemniki żyją? Od wczoraj biorę duphaston. Jest szansa na zajście w ciążę? PS. Po inseminacji nie poprawiliśmy naturalnie ze względu na pracę męża :( przed kapatycacją miał tak: ruch postępowy 45%, ruch niepostępowy 10%, brak ruchu 45% (32mln/mL) a po kapatycacji 12 mln/mL ruch postępowy 85%, ruch niepostępowy 3%, brak ruchu 12%

    jjm, sayuri, Oryginalnynick lubią tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ