Inseminacja

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • karolinka1991 Nowa
  Postów: 1 3

  Wysłany: 4 grudnia 2018, 10:02

    /  Zgłoś
  Dzień dobry, teraz podchodziłam do IUI po raz drugi na niepekniętym pęcherzyku: czyli tak w 10dc miałam 15mm, w 12 dc miałam 16mm a w 14 dniu cyklu miałam 21mm więc lekarz zdecydował, że 14dc o godzinie 18 ovitrelle brać zastrzyk, a w sobotę 15dc inseminacja o godzinie 11:00 czyli przed inseminacją w sobotę miałam usg widać pęcherzyk 21mm, o 11 postanowili zrobić mi inseminację, mąż ma słabsze parapemtry dlatego postanowiliśmy podejść do IUI - 16 godz po zastrzyku była IUI, w poniedziałek przyszłam na usg sprawdzić czy pekł, oczywiście, że pekł, czy nie jest za późno na zapłodnienie? ile po inseminacji plemniki żyją? Od wczoraj biorę duphaston. Jest szansa na zajście w ciążę? PS. Po inseminacji nie poprawiliśmy naturalnie ze względu na pracę męża :( przed kapatycacją miał tak: ruch postępowy 45%, ruch niepostępowy 10%, brak ruchu 45% (32mln/mL) a po kapatycacji 12 mln/mL ruch postępowy 85%, ruch niepostępowy 3%, brak ruchu 12%

  jjm, sayuri, Oryginalnynick lubią tę wiadomość

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

 • wyznaczanie dni płodnych
 • dieta płodności
 • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)