Forum Pytania do eksperta – Starania ze wspomaganiem Inseminacja w Invikcie-przebieg

Inseminacja w Invikcie-przebieg

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 18 lutego 2015, 20:43

    /  Zgłoś
  W związku z moim przygotowaniem do IUI chciałabym się zapytać jak przebiega proces inseminacji w Państwa placówce? Chodzi mi o przepisywane leki do stymulacji, czy np sam przebieg inseminacji, ile czasu trwa preparowanie nasienia partnera, czy IUI odbywa się pod usg, kiedy chodzi się na monitoringi rano czy można przez cały dzień, z jakim wyprzedzeniem (czy robi to sie dopiero po monitoringu z rana np)jest ustalana inseminacja? Czy preferujecie Państwo stymulacje do IUI i zastrzyki na pękanie, czy jest wykonywany profil hormonalny przed inseminacją itd?

  Wiadomość wyedytowana przez autora 18 lutego 2015, 20:54

  Idgie, Asiula86, zizia_a, Libra, Lillith Lukrecja, Nadira, freya, taśta, Kamila8k, urocza, wichrowe_wzgórza lubią tę wiadomość

 • prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk Ekspert

  Wysłany: 24 lutego 2015, 18:07

    /  Zgłoś
  Leki do stymulacji dobierane są każdorazowo indywidualnie, w oparciu o wyniki badań i sytuację medyczną Pacjentki. Preparatyka nasienia zazwyczaj trwa min. 2 godziny. Proces przygotowania do inseminacji przebiega pod kontrolą USG, a monitoringi mogą być wykonywane przez cały dzień. Pacjentce zalecamy wykonanie profilu hormonalnego, a sposób postępowania ustalany jest na podstawie wyników badań i sytuacji pacjentki, w zależności od wskazań.

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

 • wyznaczanie dni płodnych
 • dieta płodności
 • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)