X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

Podejscie do IVF

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 21:43

      /  Zgłoś
    Podchodzilismy z mezem 2 razy do IVF ze skudkiem negatywnym niestety. I moje pytanie dotyczy jajeczek pobranych. Czy jest mozliwosc ze zebrane jajeczka moga byc kiepskiej jakosci i dlatego embriony slabo sie dzielily ? Czy wina moze byc w plemniku ktury byl wstrzykniety ?

    njut, chabasse, Libra, mycha28, ewa13 lubią tę wiadomość

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk Ekspert

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 18:23

      /  Zgłoś
    Brakuje mi informacji nt. przebiegu leczenia oraz wyników Państwa badań (fargmentacja DNA plemników (met. TUNEL), ocena rezerwy jajnikowej). Istotny jest także przebieg zabiegów, w tym informacje o rozwoju zarodkowym z każdego dnia. Dopiero na tej podstawie można wnioskować o przyczynie niepowodzenia i dostosować kolejny program do Państwa indywidualnej sytuacji.
    Proszę też pamiętać, że uzyskiwane efekty mogą zależeć nie tylko od Państwa sytuacji medycznej, ale także standardów stosowanych w danych ośrodku i laboratorium embriologicznym, doświadczenia personelu, zastosowanych procedur itd.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ