tuż przed 40 tką

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 4 stycznia 2015, 02:11

    /  Zgłoś
  Stuknęło mi w listopadzie 39 lat. Mam PCOS. Staramy się około 5 lat. Do tej pory było tylko leczenie metforminą.bez skutku. Czy możliwe jest zakwalifikowanie nas do programu refundowanego IN VITRO, skoro nie miałam nawet prób leczenia Klomifenem. Moja pani doktor uznała, że nie ma takiej potrzeby, pomimo że mówiłam iż nie widzę u siebie żadnych objawów owulacji, monitoringu nie miałam. Niestety za bardzo zaufałam mojej lekarce, która właściwie nic z moją niepłodnością nie zrobiła przez 5 lat i teraz boję się że już jest za późno.

  kapturnica, momo1009, Anatolka, Asiulek, Agi83, Mysia 15, hellishangel, Maciejka, Saramago, justa1234, moremi, kasiakasia11, Lianna, Asia08, Libra, Elfik, Iwone, Milady, LUDWIK, Lucky, rybka, Kasia_1977, perelka89, ComeToMeBaby, Beata.D, agania, iwanka, Parka, Holly go, She Wolf, Mega lubią tę wiadomość

 • prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk Ekspert

  Wysłany: 14 stycznia 2015, 08:10

    /  Zgłoś
  Kwalifikacja do programu wymaga indywidualnej oceny, wywiadu i wyników badań. Nie jest jednak w Pani przypadku wykluczona.

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

 • wyznaczanie dni płodnych
 • dieta płodności
 • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)