X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Pytania do eksperta Ból brzucha ustapił

Ból brzucha ustapił

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • klaudia1991 Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 10:54

      /  Zgłoś
    Witam serdecznie.
    Trzy dni temu wykonałam test ciążowy okazał się pozytywny, w dniu wczorajszym mi, ze troszkę za szybko wybrałam się do ginekologa, ponieważ nie mogła się doczekać, aby potwierdzić, że jest ok. Pani doktor stwierdziła, ze pęcherzyk ma około 3,6mm stwierdziła około 3,5 -4 tyg od zapłodnienia, pierwszy dzień ostatniej miesiączki miałam 21.07. Robiąc badanie potwierdziła rozpulchnienie macicy oraz napięcie piersi, okazało się również, że mam dwa pęcherzyki, lecz Pani doktor stwierdziła, że może w jednym rozwinąć się płód a drugi się wchłonąć. Pani doktor poinformowała mnie również, ze w pęcherzyku wg może nie być płodu, czym akurat bardziej mnie nastraszyła. Od wczoraj wieczora po wizycie, przestałam odczuwać ból brzucha, wcześniej odczuwałam go jak przed miesiączka, w dniu dzisiejszym czuje jedynie lekkie kłucie w jelitach, ponieważ zauważyłam od kilku dni, ze mam bardzo wzdęty brzuch. Martwi mnie bardzo czy czasami cos się nie wydarzyło, ze mimo kilku tyg gdzie powiększa się macica ból brzucha ustąpił. W dniu dzisiejszym wybieram się również na badania beta HCG, ponieważ Pani doktor prosiła, abym sprawdziła co wyjdzie w wyniku. Bardzo proszę o informacje, czy powinnam się czymś niepokoić, czy po prostu wyolbrzymiam problem ? to moja pierwsza wypragniona ciąża, długo się staraliśmy. Kolejna wizytę u ginekologa mam za 2 tyg.
    Pozdrawiam

    Klaudia
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ