X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sabka112 Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 22 września 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Jestem w potrzasku.. brałam clostilbegyt od 5 -9 dnia. Miałam monitoring ale lekarz powiedział na ostatnim USG że widzi dwa ogromne torbiele w jajniku. Moje pytanie czy jednak jakiś pęcherzyk mógł się uwolnić i mogło dojść do zapłodnienia? Pragnę dziecka tak mocno..

    MisiaABC lubi tę wiadomość

    Sabka112
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie mogło dojść do zapłodnienia.
    A to ostatnie USG z ogromnymi (ile mm?) torbielami było robione w cyklu z Clo?I w którym dniu cyklu?
    Skoro miałaś monitoring po wzięciu Clo, to ile urosło pod wpływem leku pęcherzyków?, ile pękło?, bo zostały dwa, jak rozumiem w postaci torbieli.

  • Sabka112 Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 22 września 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4.5cm i 2.6cm.. lekarz nazwał to ciałkami żółtymi.. pękły dwa.. lekarz powiedział że w tym miesiącu bez szans

    Sabka112
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niejasno piszesz.Ciałka żółte to normalna sprawa po pękniętych pęcherzykach.A te wymiary to czego podałaś?

    Jeżeli są torbiele, to pewnie dostaniesz na to leki i się wchłoną, czasami wchłaniają się i bez leków.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nie ma szans w tym cyklu, to będzie szansa w kolejnych cyklach :)Nie martw się.

  • Sabka112 Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 22 września 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie lekarz nazwał to w jajniku ciałkami żółtymi.. dla mnie też to nie jasne. A wymiary właśnie tych ciałek ponad 4cm to jednak dużo prawda? Już ponad rok jak się staramy i nic.. oboje zdrowi oboje chcemy..

    Sabka112
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2017, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ciałko żółte to co innego niż torbiel. Ciałko żółte to coś dobrego, oznacza, że pęcherzyk pękł, więc była owulacja.
    A torbiel w jajniku to przerośnięty pęcherzyk.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ