X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

....

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • lalka Debiutantka
    Postów: 10 3

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny staram sie ze swojim narzeczonym o dzidzie jestem przy tuszy i mam niregularna miesiaczke ktora mialam w kwietniu 11 i robilam badania czy jestem plodna czy nie ale naszczescie jestem moge byc spokojna ale ne jestem poniewaz pod czas stosunku w urlop mialam cos dziwnego wydzieline plyna koloru brazowego ale tylko pod czas spolzycia co to moze byc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze stan zapalny, moze okres a moze implantacja. Trzeba isc do lekarza i sprawdzic.

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miałam przy nadżerce. Kierunek ---> lekarz

    lalka lubi tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • lalka Debiutantka
    Postów: 10 3

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny bede musiała sie wybrac

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ