Odpowiedz

....

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • lalka Debiutantka

Wysłany: 25 sierpnia 2014, 20:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny staram sie ze swojim narzeczonym o dzidzie jestem przy tuszy i mam niregularna miesiaczke ktora mialam w kwietniu 11 i robilam badania czy jestem plodna czy nie ale naszczescie jestem moge byc spokojna ale ne jestem poniewaz pod czas stosunku w urlop mialam cos dziwnego wydzieline plyna koloru brazowego ale tylko pod czas spolzycia co to moze byc

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 sierpnia 2014, 20:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze stan zapalny, moze okres a moze implantacja. Trzeba isc do lekarza i sprawdzic.

• tygrys73 Autorytet

Wysłany: 25 sierpnia 2014, 20:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miałam przy nadżerce. Kierunek ---> lekarz

lalka lubi tę wiadomość

Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • lalka Debiutantka

Wysłany: 25 sierpnia 2014, 20:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny bede musiała sie wybrac

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego