Odpowiedz

....

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • lalka Debiutantka

Wysłany: 25 sierpnia 2014, 20:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny staram sie ze swojim narzeczonym o dzidzie jestem przy tuszy i mam niregularna miesiaczke ktora mialam w kwietniu 11 i robilam badania czy jestem plodna czy nie ale naszczescie jestem moge byc spokojna ale ne jestem poniewaz pod czas stosunku w urlop mialam cos dziwnego wydzieline plyna koloru brazowego ale tylko pod czas spolzycia co to moze byc

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 sierpnia 2014, 20:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze stan zapalny, moze okres a moze implantacja. Trzeba isc do lekarza i sprawdzic.

• tygrys73 Autorytet

Wysłany: 25 sierpnia 2014, 20:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miałam przy nadżerce. Kierunek ---> lekarz

lalka lubi tę wiadomość

Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • lalka Debiutantka

Wysłany: 25 sierpnia 2014, 20:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny bede musiała sie wybrac

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego