X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2 din przed miesiączka test owulacyjnych pozytywny
Odpowiedz

2 din przed miesiączka test owulacyjnych pozytywny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nicolca25 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 23 października 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, mam pytanie. Cykle mam 28 dniowe. Jestem w 26 do i test owulacyjnych pokazał mi dwie równie zabarwione kreski. Planowo owulacja miała być w 14 dc. Bóle piersi, mdłości i biały rzadki śluz i dziś doszły kłucia w podbrzuszu. Czy jest możliwa ciąża ? Dodam ze biorę codziennie Norprolac i duphaston w 16-25 dc bo miałam problemy z hormonami ale lekarz powiedzial ze teraz jest już wszystko w normie. Powiem szczerze ze załamałam się widząc wynik testu owulacyjnego. Bo nawet według wykresu ovu wykazał przesunięcie owulacji do dnia 20 cyklu po wszystkich objawach i temperaturach jakie zobaczyłam czy to mozliwe

    Nicolca25
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 23 października 2017, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co dziewczyny pisały na innych wątkach , u jednych (tych których zobaczyły dwie kreski) test owulacyjne wciąż wychodziły pozytywne, a u innych negatywne. Masz możliwość zrobić betę?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Nicolca25 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 23 października 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie do konca termin do lekarza dostałam na 9 stycznia dopiero mieszkam za granica. Czekam dwa dni na planowana miesiączkę, z tym ze jeżeli nie przyjdzie to czy na test ciążowy nie jest za wcześnie ? Czytałam ze wynik pozytywny pokazuje się na 4-5 tygodni od zapłodnienia nie od ostatniej miesiączki

    Nicolca25
  • Nicolca25 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 23 października 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym ze lekarz mi powiedzial ze owulacja występuje tak jak występować powinna czyli w połowie cyklu. Za to wykresy ocu po oznaczeniu wszystkich dolegliwości i temperatury wyznaczyły mi owulacje na 20 dc i przesunęły mi miesiączkę do 36 dc. Przy duphastonie miesiączka zawsze pojawia się punktualnie czyli 28 dc także nie rozumiem, i do tego pozytywny test owulacyjnych w 26 dc

    Nicolca25
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wcześniej testy owu nie pokazywaly pozytywu? Niektórym dziewczynom wychodzą cały cykl testy owu pozytywne, a może ci się przesunela owulacja tez tak zawsze może być. Może to jakas dodatkowa owulacja ciężko stwierdzić. Testy ciążowe wychodzą po implantacji,w terminie okresu z reguly juz wychodzą czyli 4-5 tydzien cyklu czyli ostatniej miesiączki.

  • Nicolca25 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 23 października 2017, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczesnie wychodzila mi jasna krenkande kontrollapparat w terminie din plodnych. Czekam do miesiaczki i bede Robin test

    Nicolca25
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ