X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2 dniowe krwawienie w terminie miesiączki
Odpowiedz

2 dniowe krwawienie w terminie miesiączki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny piszę tutaj, ponieważ któraś z Was miała może podobny przypadek. Staramy się o dziecko, w terminie miesiączki wystąpiło krwawienie. Okazało się jednak, że jest inne niż zwykła miesiączka: kolor znacznie jaśniejszy niż zwykle i trwało zaledwie 2,5 dnia. Robiłam 3 testy i wyszły negatywne. Wizytę mam niebawem. Czy któraś z Was miała podobne doświadczenia?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2016, 10:47

  • Monika K Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu miałam miesiączkę tylko 1.5 dnia i resztę dni plamienie , temperaturę mam podwyższoną inna niż tamtym cyklu , w tamtym cyklu mierzylam do połowy w ustach resztę w pochwie a teraz znowu mierze w ustach bo jak nadeszła miesiączka stwierdziłam ze będzie to bardziej higieniczne , nie wiem co jest grane testu nie robiłam , robiłam wcześniej jak widać na moim wykresie i był negatywny :-(

    qsky35f7cldvsfw7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika K wrote:
    Ja w tym cyklu miałam miesiączkę tylko 1.5 dnia i resztę dni plamienie , temperaturę mam podwyższoną inna niż tamtym cyklu , w tamtym cyklu mierzylam do połowy w ustach resztę w pochwie a teraz znowu mierze w ustach bo jak nadeszła miesiączka stwierdziłam ze będzie to bardziej higieniczne , nie wiem co jest grane testu nie robiłam , robiłam wcześniej jak widać na moim wykresie i był negatywny :-(

    Temperature przez caly cykl mierzy sie w jednym miejscu! nie zmienia sie ze pol cyklu tu a drugie pol tu.. w kazdym miejscu podstawowa temp ciala jest inna. Twoje pomiary sa wiec nie miarodajne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2016, 13:30

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ