X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 3 testy i jedna blada kreska
Odpowiedz

3 testy i jedna blada kreska

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Klara12 Przyjaciółka
    Postów: 94 21

    Wysłany: 13 lutego 2020, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej robiłam 3 testy i na każdym wychodzą 2 kreski tylko jedna blada

  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 13 lutego 2020, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara już zakładasz drugi wątek i dalej nie wiem o co chodzi 🤔

    Zdjęcia nie wstawiłaś, na jakiej podstawie mamy Ci odpowiedzieć..
    Jeśli są dwie kreski na teście to raczej ciąża. Blada druga kreska jest na początku ciąży, z czasem ciemnieje. Najlepiej idź na krew będziesz wiedzieć czy jesteś w ciąży czy nie.

    Seli, Iryska lubią tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ