Forum Starając się - ogólne 35 dc @ brak test negatywny....
Odpowiedz

35 dc @ brak test negatywny....

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • natalkaa86 Koleżanka

Wysłany: 13 sierpnia 2013, 09:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :) cykle mam zazwyczaj 28-30 dniowe...dziś mam 35 dc a @ brak i testy negatywne...
    Byłam w tym cyklu 10 dc na udrażnianiu jajowodów...i mam ogromna nadzieje, że się udało ale testy tego nie potwierdzają :(
    Co myślicie?? Czy któraś z Was miała podobnie??

natalkaa86
  • Anna39 Ekspertka

Wysłany: 13 sierpnia 2013, 13:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam cykle 23-26 dniowe i w 31 dniu cyklu jak @ nie przyszła,a test był ujemny poszłam na usg,w macicy pusto,więc dostałam luteine na wywołanie,po 8 dniach brania odstawiłam i 9 przyszła małpa.Poczekaj jeszcze troche najwyżej i idź na usg,lekarz bedzie wiedział co robić dalej.

781bf18f8a2720294b991893655b2777.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego