X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 35 dc @ brak test negatywny....
Odpowiedz

35 dc @ brak test negatywny....

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • natalkaa86 Koleżanka
    Postów: 52 15

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :) cykle mam zazwyczaj 28-30 dniowe...dziś mam 35 dc a @ brak i testy negatywne...
    Byłam w tym cyklu 10 dc na udrażnianiu jajowodów...i mam ogromna nadzieje, że się udało ale testy tego nie potwierdzają :(
    Co myślicie?? Czy któraś z Was miała podobnie??

    natalkaa86
  • Anna39 Ekspertka
    Postów: 191 551

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam cykle 23-26 dniowe i w 31 dniu cyklu jak @ nie przyszła,a test był ujemny poszłam na usg,w macicy pusto,więc dostałam luteine na wywołanie,po 8 dniach brania odstawiłam i 9 przyszła małpa.Poczekaj jeszcze troche najwyżej i idź na usg,lekarz bedzie wiedział co robić dalej.

    781bf18f8a2720294b991893655b2777.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ