X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 36 dzień cyklu Brak okresu- test nagatywny-
Odpowiedz

36 dzień cyklu Brak okresu- test nagatywny-

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aneciulka1989 Koleżanka
    Postów: 131 3

    Wysłany: 4 września 2020, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mam takie pytanie owulacje miałam 18 sierpnia tego dnia miałam ból podbrzusza śluz i wogóle , od tygodnia mam bóle jak na okres śluz taki mleczny nie jest go dużo ale jest bo zawsze miałam sucho do okresu bolą mnie piersi, szyjkę mam cały czas wysoko twarda zamknięta.Test robiłam 1 i 2 września negatywne. 1.07.2020 miałam ostatnią miesiączkę. Dlaczego mam takie objawy już od tygodnia zazwyczaj bolał mnie brzuch jeden dzień i na następny dzień miałam okres

    Aneciulka1989
  • Alisek93 Autorytet
    Postów: 847 890

    Wysłany: 4 września 2020, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneciulka1989 wrote:
    Witam mam takie pytanie owulacje miałam 18 sierpnia tego dnia miałam ból podbrzusza śluz i wogóle , od tygodnia mam bóle jak na okres śluz taki mleczny nie jest go dużo ale jest bo zawsze miałam sucho do okresu bolą mnie piersi, szyjkę mam cały czas wysoko twarda zamknięta.Test robiłam 1 i 2 września negatywne. 1.07.2020 miałam ostatnią miesiączkę. Dlaczego mam takie objawy już od tygodnia zazwyczaj bolał mnie brzuch jeden dzień i na następny dzień miałam okres
    Kochana zrób betę. Ona definitywnie potwierdzi/zaprzeczy ciąży. No i idź koniecznie do gina. Może pojawił się jakiś mięśniak albo jakieś dziadostwo.

    💁‍♀️28
    🙋‍♂️31

    starania o pierwsze dziecko od 01.2020

    owulacje potwierdzone monitoringiem, jajeczka rosną/ dosyć późna owulacja i krótka f.lutealna
    badania nasienia - 09.2020
    morfologia 6%✔️
    ruchliwe 80%✔️
    bezwzględna ilość prawidłowych 22,8mln✔️

    30.11- laparoskopia z histeroskopią, udrożniony lewy jajowód, brak endometriozy
    17.05- sono hsg, lewy jajowód drożny, prawy przepuścił kontrast z lekkim opóźnieniem.

    21.07 ⏸️ 13dpo beta 80,2❣️
    23.07 15dpo beta 278,1 ❣️
    26.07 18dpo beta 2246 <3
    2fwas65gpmhv53wd.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ