X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 4 dni po terminie @
Odpowiedz

4 dni po terminie @

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paulinye Ekspertka
    Postów: 208 98

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    cykle mam średnio 27-28 dniowe. Ostatnia miesiączka była 16.12.2018 r. w 12, 13 i 18 dniu cyklu był stosunek. Według prognoz @ powinna przyjść 13.01.2019 r. Mineły 4 dni i do tej pory jej nie ma. Brzuch w okresie spodziewanej @ bolał mnie delikatniej niż przy okresie. Do tej pory momentami delikatnie pobolewa. Robiłam dziś test i wyszedł negatywny. Czy jest szansa, że hcg nie pokazało się jeszcze w moczu a ciąża jest ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2019, 08:43

    nzjd9jcg6z6mqaqf.png
    klz9tv73mh4koy9p.png
    x7g1u6bdz9fwpu62.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinye wrote:
    Witam,
    cykle mam średnio 27-28 dniowe. Ostatnia miesiączka była 16.12.2018 r. w 12, 13 i 18 dniu cyklu był stosunek. Według prognoz @ powinna przyjść 13.01.2019 r. Mineły 4 dni i do tej pory jej nie ma. Brzuch w okresie spodziewanej @ bolał mnie delikatniej niż przy okresie. Do tej pory momentami delikatnie pobolewa. Robiłam dziś test i wyszedł negatywny. Czy jest szansa, że hcg nie pokazało się jeszcze w moczu a ciąża jest ?

    Jest szansa. Zrób badanie z krwi
    Mi test ledwo widoczny wyszedł 7 dni po terminie spodziewanej @

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Próbuj. Test z krwi wyjdzie jeśli jest ciąża ;)
    A jeśli nie, znaczy owulacja się przesunela i cykl po prostu wydłużyl.
    Dlatego nieskuteczny jest sposób "zawsze miałam wtedy/powinna być wtedy" bo zawsze może się coś zmienić.
    Powodzenia :)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • EwaWobula Debiutantka
    Postów: 15 3

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz wykonać inny test ciążowy, zmierzyć temperaturę podstawową.
    Oczywiście, Test z krwi - ta metoda jest najbardziej niezawodna.

    dziś masz dobry dzień
  • Paulinye Ekspertka
    Postów: 208 98

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynik <1.2 :(

    nzjd9jcg6z6mqaqf.png
    klz9tv73mh4koy9p.png
    x7g1u6bdz9fwpu62.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ