X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne A co jeśli nie było owulacji?
Odpowiedz

A co jeśli nie było owulacji?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Myszka2305 Koleżanka
    Postów: 60 34

    Wysłany: 26 września 2013, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane wrzucam tutaj moje pytanie bo widzę, że tutaj częściej zaglądacie ;) Czy możecie zerknąć na mój wykres? Bo chyba owulacji nie było ale ...
    Mam pytanie, czy w sytuacji, gdyby jednak nic na owulację nie wskazywało, to tabletki Castagnus mogłyby pomóc, czy to nie o takie "dolegliwości" chodzi? Ostatnio miałam słabą miesiączkę, miesiąc wcześniej obfitą i bolesną, kilka miesięcy wstecz nawet skrzepy się pojawiły, ale lekarz nie zwrócił na to najmniejszej uwagi,tak, jakby to było normalne...niby @ mam co 28 dni ale każdego miesiąca jest inaczej a kilka razy w połowie cyklu zdarzyło się malutkie plamienie. Czasem przed @ bolą mnie piersi, ale nie jest to jakiś okropny ból nie do zniesienia. Pomyślałam, że może ten Castagnus coś by pomógł?

    0e35623ee3dd8a31401729ea54cb7855.png
  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 26 września 2013, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka moim zdaniem wiele wskazuje a to (otwarta szyjka, śluz płodny, spadek tempki, i pozytywny test ovu dzień wcześniej), że owulację miałaś w 16dc czyli wczoraj. Teraz poczekaj na wzrost temperatury jutro i pojutrze i ovu wstawi ci pionową kreskę :)




    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • Myszka2305 Koleżanka
    Postów: 60 34

    Wysłany: 26 września 2013, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaa tak to działa ;) Bo ja jestem w tym kompletnie zielona ;) Jak pytałam o mój wykres wcześniej to koleżanka (przepraszam nie pamiętam Nicka koleżanki) też napisała, że to mogła być owulacja i mam poczekać kilka dni ;)
    Oby to było to bo takie obserwacje po raz pierwszy są bardzo trudne ;)

    0e35623ee3dd8a31401729ea54cb7855.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2013, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koleżanki ile staracie się o dziecko?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2013, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odpiszcie proszę!!! bo ja z mężem od dwóch miesięcy kochamy się bez zabezpieczeń często nawet 4 razy w tygodniu nawet 5 i nic,,, :(

  • Myszka2305 Koleżanka
    Postów: 60 34

    Wysłany: 26 września 2013, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paula09 my staramy się już od 2,5 roku ... dwa miesiące to jeszcze nie tragedia :D

    0e35623ee3dd8a31401729ea54cb7855.png
  • Myszka2305 Koleżanka
    Postów: 60 34

    Wysłany: 27 września 2013, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dziś skok temperatury i ovu zaznaczyło owulację ale dzień przed pozytywnym testem owulacyjnym...trochę to dla mnie dziwne, bo bardziej bym się skłaniała na dzień po tym teście, no ale niech już będzie to co jest...
    Wczoraj rozmawiałam z lekarzem - nie ginekologiem - moje badania hormonalne są w porządku progesteron w pierwszej fazie był niski a 21 dnia cyklu wyskoki, co oznacza, że w zeszłym miesiącu owulacja była. Nie wiem, czy to wiarygodne źródło, ale przynajmniej nie mam cykli bezowulacyjnych, no chyba, że raz na jakiś czas ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2013, 08:05

    0e35623ee3dd8a31401729ea54cb7855.png
  • Myszka2305 Koleżanka
    Postów: 60 34

    Wysłany: 27 września 2013, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się tylko, dlaczego w UK nie mają ginekologów, tak jak w Polsce :/ Pytałam wczoraj tego lekarza, a co jeśli mój śluz nie jest wystarczająco dobry do zapłodnienia, i otrzymałam odpowiedź, że z tym to już się nie da nic zrobić, bo śluz to śluz i każdy ma inaczej :/ no byłam w szoku...jedyne co to pozostaje mi czekać na pozytywny test ciążowy :D A jak będzie syn, to będzie miał na imię Kacper :D Mężowi się nie podoba za bardzo , ale ja się zakochałam w tym imieniu ha ha ha :D
    Aaaaa i jeszcze lekarz powiedział, że on naprawdę nie ma pojęcia dlaczego nam się nie udaje zajść w ciążę i że jest mu przykro ale nie wie co ma powiedzieć 036.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2013, 08:10

    0e35623ee3dd8a31401729ea54cb7855.png
  • Myszka2305 Koleżanka
    Postów: 60 34

    Wysłany: 28 września 2013, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jednak owulacja została wykryta ;) Oby tak dalej :D

    0e35623ee3dd8a31401729ea54cb7855.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ