X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ach ta waga...
Odpowiedz

Ach ta waga...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Emiliada Ekspertka
    Postów: 144 194

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w temacie, z którym borykam się od porodu mojej martwej Córeczki - Kalinki... otóż ciążę rozpoczęłam z wagą 65 kg (przy wzroście 170 cm). teraz mam 10-11 kg na plusie, które w żaden sposób nie chce się ode mnie odczepić.
    Macie może jakieś sprawdzone metody na zrzucenie nadmiaru kg, które nie przeszkodzą przy staraniach się o dziecko? :)
    Wiem, pomieszanie z poplątaniem - ale może jednak ktoś pomoże? :)
    Będę wdzięczna - dziękuję!

    f2w3s65gudn84bn0.png
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ja schudłam z 68 kg na 49 w ciągu 6 miesięcy .Ćwiczyłam Ewe Chodakowską ..Polecam:)

  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie Ewcia Chodakowska jest super na cwiczenia. Jadlospis rowniez. Tez polecam

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ