X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Adopcja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Stokrotka30 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 14 marca 2021, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam sie nad adopcja komorki. Tylko mam pewne obawy tzn. Boje sie ze nie przyjmie komorka/ zarodek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2021, 08:37

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 15 marca 2021, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam robione 2razy in vitro w pierwszym cyklu mieliśmy kilka zarodków ale przezyl jeden i się nie przyjął więc od początku procedura i powtórka z rozrywki...
    W międzyczasie zapisaliśmy się w kolejkę do adopcji zarodka. I tak właśnie jestem w 30tc wlasnie z adopcji:)
    Myślę że mój organizm był bardzo zmęczony podczas przygotowań do in Vitro a jak przyjmowałam zarodek z adopcji to byłam zrelaksowana itp nie wiem na ile mieliśmy swoje zarodki zdrowe a na ile właśnie mój stan n to wpłynął ale najważniejsze że się w końcu udało. Czekamy z jiecierplieoscia

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ