X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne adopcja warszawa
Odpowiedz

adopcja warszawa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • agatis Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 1 lipca 2021, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    czy jest tu ktoś w czasie procedury adopcyjnej lub już po z warszawy i okolic.
    Podjęliśmy w końcu decyzje o adopcji i rozważamy dwa ośrodki. Wojewódzki oraz Towarzystwa przyjaciół dzieci. Trochę już poczytałam na ich temat na forach, ale były to jakieś starsze informacje z 2016 roku.
    Czy ktoś mógłby się podzielić swoimi odczuciami na temat któregoś z tych ośrodków. Głównie chodzi mi o kadrę.
    Przeglądaliśmy już ich strony, do jedneo napisaliśmy, ale szuakmy człowieków w podobnej sytuacji:)

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 2 lipca 2021, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatis wrote:
    Hej,
    czy jest tu ktoś w czasie procedury adopcyjnej lub już po z warszawy i okolic.
    Podjęliśmy w końcu decyzje o adopcji i rozważamy dwa ośrodki. Wojewódzki oraz Towarzystwa przyjaciół dzieci. Trochę już poczytałam na ich temat na forach, ale były to jakieś starsze informacje z 2016 roku.
    Czy ktoś mógłby się podzielić swoimi odczuciami na temat któregoś z tych ośrodków. Głównie chodzi mi o kadrę.
    Przeglądaliśmy już ich strony, do jedneo napisaliśmy, ale szuakmy człowieków w podobnej sytuacji:)
    Witaj! Obecnie jesteśmy po szkoleniu w jednym z warszawskich ośrodków, a dokładnie w TPD. Były przeboje, ale jakby wychodzimy na prostą. Jeżeli masz jakieś pytania, to możesz pisać wiadomości prywatne

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • agatis Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 9 sierpnia 2021, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej!!! Mam bardzo duzo pytań, szczególnie, że rozważamy tpd. Nie wiem jeszcze jak tutaj pisać wiadomości prywatne:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ