Forum Starając się - ogólne Akademia płodności
Odpowiedz

Akademia płodności

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karolka9 Autorytet

Wysłany: 17 grudnia 2018, 12:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Korzystaliście może z jadlospisow Akademii Płodności ?

3jgxsek2mhrtcu08.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 grudnia 2018, 13:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oglądam Dziewczyny na youtube maja świetne filmy! Ale diety nie miałam ..

• Aishha Autorytet

Wysłany: 17 grudnia 2018, 13:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, korzystam razem z mężem. Poki co czuję się bardzo dobrze, sluz płodny ostatnio wyglądał idealnie, waga leci w dół.

Synek ❤
    ae25cb9caf.png[/url]

ciąża dzięki Naprotechnologia-Białystok
  • Karolka9 Autorytet

Wysłany: 17 grudnia 2018, 17:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    tak, korzystam razem z mężem. Poki co czuję się bardzo dobrze, sluz płodny ostatnio wyglądał idealnie, waga leci w dół.
    Jaki orientacyjny koszt ?

3jgxsek2mhrtcu08.png
  • Aishha Autorytet

Wysłany: 17 grudnia 2018, 20:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka9 wrote:
    Jaki orientacyjny koszt ?
    Koszt wykupienia jadłospisu czy zakupów? ;) jadłospis 70 zł kosztuje, e-booka kupiłam w promocyjnej cenie, teraz komponuje różne dania z dozwolonych produktów.

Synek ❤
    ae25cb9caf.png[/url]

• Karolka9 Autorytet

Wysłany: 17 grudnia 2018, 20:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    Koszt wykupienia jadłospisu czy zakupów? ;) jadłospis 70 zł kosztuje, e-booka kupiłam w promocyjnej cenie, teraz komponuje różne dania z dozwolonych produktów.
    Jadłospisu. A masz określone makro o kcal ?

3jgxsek2mhrtcu08.png
  • Aishha Autorytet

Wysłany: 17 grudnia 2018, 20:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, wszystko jest tam rozpisane. Ale to jest jadłospis do kupienia dla każdego, nie indywidualny. Na stronie wszystko jest napisane

Synek ❤
    ae25cb9caf.png[/url]

• Krąsi Autorytet

Wysłany: 22 grudnia 2018, 13:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akurat my nie jesteśmy zadowoleni. Kupiliśmy jadłospis na problem męski i rozczarowaliśmy się. Wcześniej sami ułożyliśmy dietę Mężowi i może spodziewaliśmy się efektu WOW, a tam nie było takiego efektu. Bardzo dużo łososia i kurczaka, za to niewiele wołowiny czy śledzi, które jednak mają działanie propłodnościowe. Trudno jest teraz dostać nienafaszerowanego antybiotykami kurczaka czy łososia z dobrej hodowli. Dlatego takie promowanie na siłę, bo łosoś teraz modny, nie bardzo mi się podoba. Bardzo mało orzechów czy nasionek do wcinania.

Na pewno fajne jest to, że masz na końcu listę zakupów na tydzień żywienia, więc to jest bardzo przemyślane.

Ja się nie zdecydowałam, bo mam za dużo nietolerancji pokarmowych.

rfxggywlo00cjtpm.png

ona: schorzenia reumatoidalne, p/c p-plemnikowe 1:10, hiperprolakt. czynnościowa, MTHFR A1298C - homo, PAI 4G/5G - hetero, KIR Bx, brak: 2DS2, 2DS3, HLA-C - C1, IL 10 poniżej normy, IL 4 w dolnych granicach normy, po szczepieniach limfocytami Męża
    musi mieć plan działania, inaczej wpada w depresję, póki ma plan - ma siłę walczyć dalej;

on: p/c p-plemnikowe 1:100, obniżone parametry nasienia, hipogonadyzm hipogonadotropowy, CTFR: F508del - hetero, HLA-C - C1/C2;
    leniwiec, przyparty do muru - walczy;

1. ICSI - nieudane;
    2. PICSI:
    17.04.2020 - Mały Człowiek ma 6,52 cm, serce jak dzwon - 156 uderzeń i jest prawdopodobnie Dziewczynką 🎀🍏💕
    19.05.2020 - Mały Człowiek ma 13,6 cm, 201 gram i jest prawdopodobnie Dziewczynką 🎀🍏💗
  • Aishha Autorytet

Wysłany: 22 grudnia 2018, 15:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krąsi wrote:
    Akurat my nie jesteśmy zadowoleni. Kupiliśmy jadłospis na problem męski i rozczarowaliśmy się. Wcześniej sami ułożyliśmy dietę Mężowi i może spodziewaliśmy się efektu WOW, a tam nie było takiego efektu. Bardzo dużo łososia i kurczaka, za to niewiele wołowiny czy śledzi, które jednak mają działanie propłodnościowe. Trudno jest teraz dostać nienafaszerowanego antybiotykami kurczaka czy łososia z dobrej hodowli. Dlatego takie promowanie na siłę, bo łosoś teraz modny, nie bardzo mi się podoba. Bardzo mało orzechów czy nasionek do wcinania.

Na pewno fajne jest to, że masz na końcu listę zakupów na tydzień żywienia, więc to jest bardzo przemyślane.

Ja się nie zdecydowałam, bo mam za dużo nietolerancji pokarmowych.
    Wołowina działa prozapalnie dlatego nie ma czerwonych mięs. Generalnie powinno się mięso ograniczyć. W mojego męża diecie są orzechy, siemie, pestki. Dużo likopenu niezbędnego dla nasienia i czarnuszki. Ja uważam że dieta jest super.

Synek ❤
    ae25cb9caf.png[/url]

• Krąsi Autorytet

Wysłany: 22 grudnia 2018, 22:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli Ci pasuje-w porządku. Dla nas szału nie ma.

rfxggywlo00cjtpm.png

ona: schorzenia reumatoidalne, p/c p-plemnikowe 1:10, hiperprolakt. czynnościowa, MTHFR A1298C - homo, PAI 4G/5G - hetero, KIR Bx, brak: 2DS2, 2DS3, HLA-C - C1, IL 10 poniżej normy, IL 4 w dolnych granicach normy, po szczepieniach limfocytami Męża
    musi mieć plan działania, inaczej wpada w depresję, póki ma plan - ma siłę walczyć dalej;

on: p/c p-plemnikowe 1:100, obniżone parametry nasienia, hipogonadyzm hipogonadotropowy, CTFR: F508del - hetero, HLA-C - C1/C2;
    leniwiec, przyparty do muru - walczy;

1. ICSI - nieudane;
    2. PICSI:
    17.04.2020 - Mały Człowiek ma 6,52 cm, serce jak dzwon - 156 uderzeń i jest prawdopodobnie Dziewczynką 🎀🍏💕
    19.05.2020 - Mały Człowiek ma 13,6 cm, 201 gram i jest prawdopodobnie Dziewczynką 🎀🍏💗
  • ewka_89 Debiutantka

Wysłany: 15 stycznia 2019, 17:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:

a jak z ebookiem? obecnie w cenie 100zł, zastanawiam się czy warto. Niektórzy piszą, że ma formę warsztatów, czy to prawda? :) polecasz? warty ceny, czy lepiej czekać na promocje? :) pozdrawiam ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.