X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Aletra lecznicza
Odpowiedz

Aletra lecznicza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • karolaa Przyjaciółka
    Postów: 113 51

    Wysłany: 20 kwietnia 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane. Założyłam ten wątek, aby dowiedzieć się czegoś od was, czy aletra lecznicza rzeczywiście działa? Czy któraś z was stosowała ją?

    9ltfu6bdv4t6go6c.png

    ff1d6de0ddd1efa7c7b09089c73ba48b.png
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 27 września 2014, 03:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie też wyczytałam o niej....trzeba chyba spróbować, co nie?

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny. może ktoś odpowie na poprzednie pytanie?
    bo też jestem zainteresowana

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/viewtopic.php?t=15888

    Aganeska lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki bardzo :)

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 18 lutego 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wznawiam temat. Czy ktoś wie gdzie to kupić. W zielarskiej babki nie wiedziały o co mi chodzi, w internetowych zielarniach "brak danych".

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • 6lama9 Autorytet
    Postów: 407 418

    Wysłany: 18 lutego 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest lek homeopatyczny:-)

  • 6lama9 Autorytet
    Postów: 407 418

    Wysłany: 18 lutego 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cytat z forum: "Ja zaczęłam brać Aletrę kilkanaście dni temu. Dowiedziałam sie o niej tutaj, na Forum. To lek homeopatyczny (firmy Boiron), dostępny w trzech "mocach". POnoć najlepiej zacząć od 9 i łykac po dwie granulki rano i wieczorem. W mojej aptece (Warszawa) jejnie mieli na składzie, ale jak zamówiłam, sprowadzili na nastepny dzień. Czy działa, nie mam pojęcia, bo jeszcze za krótko ją biorę. Jak działa - podobno od razu się zachodzi :lol: " Odpal link który podała Ania 84 :-)

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 18 lutego 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ok odpaliłam ale tam są wypowiedzi z lat np. 2004, 2012. Teraz trudno ją dostać. Gdzieś czytałam, że ją wycofali ale gdzieś jeszcze można znaleźć. Prosiłam w 2 aptekach o sprowadzenie i się nie udało - brak. W aptekach, zielarniach internetowych - brak. Myślałam, ze może ktoś tutaj ma namiar na konkrety skąd wziąć. Ale dzięki ;)

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Olcia32 Znajoma
    Postów: 24 2

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że to stary wątek ale szukam coś o Aletrze znalazłam apteke w necie, która ja sprzedaje i pytanie czy ona działa na podwyższenie progesteronu? i poprawia owulację? Bo nie wiem czy zamówić. jak ktoś chce to mogę podac adres apteki.
    Pozdrawiam

  • ALETRA Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 6 września 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, tyle o tych ziołach znalazłam w necie:

    Używana do leczenia bolesnych miesiączek, braku menstruacji, endometriozy, nierównowagi hormonalnej, niepłodności, mdłości w ciąży, cyst jajników, zagrożenia poronieniem. Tonizuje układ rozrodczy, szczególną rolę odgrywa przy zachodzeniu w ciąże i w samej ciąży. Ma normalizujący wpływ na jajniki. Używany przy niepłodności związanej z nieprawidłowym wzrostem pęcherzyków Graafa. Zmniejsza ból owulacyjny i suchość w pochwie. Niektórzy specjaliści ostrzegają, aby nie brać zioła zanim nie zdecyduje się na ciążę!

    Czytałam również, że roślina ta rośnie w USA i była używana przez Indian do leczenia niepłodności. Ja sprowadziłam ze stanów. Gdyby któraś z Was chciała więcej informacji proszę o kontakt mailowy: [email protected]

    ALETRA
  • Olcia32 Znajoma
    Postów: 24 2

    Wysłany: 19 września 2016, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaką dawkę zamówić tej aletry?
    dostępne są takie:
    CH 5 GRANULKA 5ML
    CH9 GRANULKA 1ML, 2ML, 5ML, 30 ML.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ