X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne AMH niski
Odpowiedz

AMH niski

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Merisa Ekspertka
    Postów: 137 63

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewczyny.
    Mój Amh jest tragiczny bo 0,08 z czego jestem a moze raczej czuje sie bezuzyteczna :( Tak bardzo chciałam mieć Dziecko jak każda z Was.. Moj TSH 2,4..
    Czy to juz totalny brak szans na zajscie w ciąże? Czy ktos z tak niskim zaszedł ? jakie macie doswiadczenia z tak niskim AMH az dwie zerówki z przodu tragedia :(
    Jestem załamana totalnie .
    Napiszcie co myslicie każda odpowiedź jest dla mnie ważna...

    Lazywaifu lubi tę wiadomość

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Merisa wrote:
    witam dziewczyny.
    Mój Amh jest tragiczny bo 0,08 z czego jestem a moze raczej czuje sie bezuzyteczna :( Tak bardzo chciałam mieć Dziecko jak każda z Was.. Moj TSH 2,4..
    Czy to juz totalny brak szans na zajscie w ciąże? Czy ktos z tak niskim zaszedł ? jakie macie doswiadczenia z tak niskim AMH az dwie zerówki z przodu tragedia :(
    Jestem załamana totalnie .
    Napiszcie co myslicie każda odpowiedź jest dla mnie ważna...
    Leczysz sie w klinice? Co powiedział lekarz? Zawsze można spróbować albo zacząć myśleć o komórce dawczyni. Ja bym jednak powtórzyła badanie. Wejdź sobie na dział Starajac sie z pomoca medyczna. Tam jest watek z niskim amh.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2019, 11:17

    Merisa lubi tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Merisa Ekspertka
    Postów: 137 63

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Leczysz sie w klinice? Co powiedział lekarz? Zawsze można spróbować albo zacząć myśleć o komórce dawczyni. Ja bym jednak powtórzyła badanie. Wejdź sobie na dział Starajac sie z pomoca medyczna. Tam jest watek z niskim amh.

    Tak w klinice lecz co najdziwniejsze wczesniej jeszcze rok temu bez problemy w 1cyklu zaszlam lecz poronilam mam tez dziecko 2letnie ktore tez zostalo poczete szybko i taki nagly spadek po roku ... Wiec u mnie nie ma wogole szans przy takim?
    dodam ze powtorzylam badanie czekam na wynik

  • marlenaO Autorytet
    Postów: 322 291

    Wysłany: 14 września 2019, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro wcześniej miałaś dobre wyniki a teraz taki spadek, to może to jakaś pomyłka? Do AMh mi lekarz kazał podejsc z takim luzem, ze jest to jakis obraz pracy jajnikow ale nie jest to wyrocznia. To jest tylko badanie. Od ilości ktora pokazuje amh, wazniejsza jest jakość jajeczek, a to pokazuja badania LH, FSH i inne i dobre usg. TSH masz za wysokie, powinne byc ok 1,5 przy staraniach.

    oloowa2709 lubi tę wiadomość

    iv09l6d8avrm8gc1.png
  • maria.marysia Koleżanka
    Postów: 80 3

    Wysłany: 4 listopada 2019, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z AMH walczę już kilka miesięcy..Merisa. A w której klinice się leczysz?

  • Jula3 Znajoma
    Postów: 24 5

    Wysłany: 7 listopada 2019, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, też mam problem z Tsh powyżej 3 , AMH powyżej 5 więc za wysokie też nie wiem co myśleć za tydzień wizyta u ginekologa więc dop się dowiem . 😔

  • maria.marysia Koleżanka
    Postów: 80 3

    Wysłany: 4 stycznia 2020, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula3, i jak poszło? Gdzie się leczysz?

  • Lazywaifu Koleżanka
    Postów: 102 16

    Wysłany: 27 października 2020, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Merisa wrote:
    witam dziewczyny.
    Mój Amh jest tragiczny bo 0,08 z czego jestem a moze raczej czuje sie bezuzyteczna :( Tak bardzo chciałam mieć Dziecko jak każda z Was.. Moj TSH 2,4..
    Czy to juz totalny brak szans na zajscie w ciąże? Czy ktos z tak niskim zaszedł ? jakie macie doswiadczenia z tak niskim AMH az dwie zerówki z przodu tragedia :(
    Jestem załamana totalnie .
    Napiszcie co myslicie każda odpowiedź jest dla mnie ważna...
    Jeżeli nie ma szans ze swoją komorką zawsze jest szansa z komórką dawczyni. A robiłaś badanie inhibiny B w 3-6 d.c.?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ