Forum Starając się - ogólne Anomalie jajnikowe
Odpowiedz

Anomalie jajnikowe

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Auricomka Autorytet
  Postów: 1210 276

  Wysłany: 10 marca 2017, 12:50

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny pozwoliłam sobie założyc nowy temat, bo wróciłam od ginekologa i znowu jakieś anomalie -jestem już tym taka zestresowana. Miałam monitoring z uwagi na podejrzenie LUF. Do owulacji pęcherzyk pięknie dojrzewał na prawym jajniczku, w owulacje pekł ( owulacja była) ... dzisiaj byłam na kontroli ....26 dc przy cyklach 28 dniowych. Poza ciałkiem żółtym znowu na jajniku prawym jest pęcherzyk 24 cm... :/ . co to moze być?

  hrqoyx8d84qsxxuk.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego