X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Arytmia serca przed okresem.
Odpowiedz

Arytmia serca przed okresem.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ojkaojka Autorytet
    Postów: 579 185

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy komuś się to przytrafiło?
    Ja obserwuję to u siebie od wczoraj (26 dc).
    Takie lekkie przyspieszenie serca, nierówne mocniejsze uderzenia, trwające do kilku sekund. 2-3 razy w ciągu dnia.
    Co to może być??
    Miałam ostatnio EKG, wszystko ok.
    Hormony w normie. TSH ustabilizowane na ok 1,9. Morfologia dobra.

    Ostatnio miałam to dwa lata temu, po poronieniu..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie się stresujesz,wypij gorące mocne kakao,albo jak możesz mleczko z miodem na noc.Pij dużo wody.Łyknij magnez.Zjedz czekoladę.Nie wsłuchuj się w siebie.Zajmij się czymś,odwróć uwagę,miło spędzaj czas.Minie.To rady od kardiologa,też kiedyś tak miałam,parę lat temu,i to nie miało związku z cyklem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2017, 16:00

    Ojkaojka, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • Kreatorka Autorytet
    Postów: 267 229

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja też mam arytmie serca. I zwykle są częstsze właśnie pod koniec cyklu.
    Byłam u kardiologa, robił mi wszystkie badania, oczywiście zauważył tę arytmię serca, ale powiedział mi, że jest na tyle niewielka, że nie powinnam się martwić i nie będziemy tego leczyć, zwłaszcza, że jeśli się staram to wiadomo, że duża ilość leków nie jest wskazana. Na pewno to niczemu nie zagraża.
    Przepisał mi Aspargin, czyli magnez z potasem i brałam go codziennie, poprawiło się.

    No i przede wszystkim odstawiłam kawę całkowicie i zmniejszyłam ilość wypijanej zielonej herbaty.
    Chyba po prostu taka nasza uroda z tymi arytmiami...

    Szczęście po prawie dwóch latach starań... Niech trwa! <3
    #30 lat #hashimoto #wegemama
    relgljue1y3bkinw.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ