Forum Starając się - ogólne Badanie FSH LH w 2 dc to za wcześnie?
Odpowiedz

Badanie FSH LH w 2 dc to za wcześnie?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mychaa22 Przyjaciółka

Wysłany: 31 lipca 2014, 21:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro mój 2 dzień cyklu, chciałabym zrobic badanie fsh lh i estriadolu. Piszą, aby robić 3-5 dc.
    Tylko jutro mam możliwość wykonania tych badań, ale czy wynik będzie miarodajny? Proszę o pomoc

• Myszka-Minnie Autorytet

Wysłany: 31 lipca 2014, 22:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    1 dzień w ta czy tamtą nie zrobi dużej różnicy

Mychaa22 lubi tę wiadomość

f2wl9vvj16detq98.png

w57vlbetiy8u8flo.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 1 sierpnia 2014, 07:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie możesz zrobić w 2 dc, czytałam informacje i powinno się robić w 3 dc ale również można zrobić w 2 lub 4 dc :) także spokojnie. Ja ostatnio robiłam w 4 dc :)

• Ania_84 Autorytet

Wysłany: 1 sierpnia 2014, 10:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    spokojnie te badania maja byc zrobione miedzy 2 a 5 dc :)

Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego