X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Badanie FSH LH w 2 dc to za wcześnie?
Odpowiedz

Badanie FSH LH w 2 dc to za wcześnie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mychaa22 Przyjaciółka
    Postów: 176 37

    Wysłany: 31 lipca 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro mój 2 dzień cyklu, chciałabym zrobic badanie fsh lh i estriadolu. Piszą, aby robić 3-5 dc.
    Tylko jutro mam możliwość wykonania tych badań, ale czy wynik będzie miarodajny? Proszę o pomoc

  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 31 lipca 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1 dzień w ta czy tamtą nie zrobi dużej różnicy

    Mychaa22 lubi tę wiadomość

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie możesz zrobić w 2 dc, czytałam informacje i powinno się robić w 3 dc ale również można zrobić w 2 lub 4 dc :) także spokojnie. Ja ostatnio robiłam w 4 dc :)

    Mychaa22 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spokojnie te badania maja byc zrobione miedzy 2 a 5 dc :)

    Mychaa22 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ