X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Badanie nasienia -Warszawa
Odpowiedz

Badanie nasienia -Warszawa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim, dołączyłam dziś do Was jako nowa starająca się od 6 miesięcy. Moja historia w skrócie wygląda tak:
    ja 26 lat, mąż 29, dwie wizyty u ginekologa:usg dopochwowe +badanie prolaktyny wszystko jest OK. Ginekolog kazał wyluzować i tyle. Jednak cały czas kochamy się w owulację i nic...stosuję w tym miesiącu testy owulacyjne, które co mnie dziwi od 6 dni wychodzą pozytywnie. Pytanie do Was gdzie można w Warszawie zrobić badanie nasienia oraz jaki jest koszt takiego badania? I jeszcze co powinnam w takim razie ja zbadać bardziej szczegółowo?
    Pozdrawiam wszystkie przyszłe i obecne mamusie :))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2015, 11:32

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Warszawie na pewno w klinikach leczenia nieplodnosci Novum, i invicta
    wejdz na forum meski problem moze beda bardziej dokladne info :)

    Badanie naseinia wspomagane komputerowo z morfologia okolo 150 zl
    jeslilchcecie miec pelen obraz i za jednym razem to zrobcie tez posiew nasienia odr azu koszt okolo 50 zl

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za info Ania, już do nich napisałam. Czy wiecie może jakie jeszcze badania powinnam zrobić? Hormony? LH, Progesteron, Testosteron...? Moja ginekolog potraktowała mnie jak spanikowaną nastolatkę :/ kazała tylko się uspokoić że na pewno się uda nie zlecając przy tym żadnych badań...więc postanowiłam na własną rękę nas przebadać. Mieszkam obok laboratorium ale nie do końca wiem kiedy najlepiej iść na pobranie krwi żeby wyniki hormonów były prawidłowe. Może wy macie już taką wiedzę?

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 dc.... FSH, LH , prolaktyna , TSH (choc ono to obojetnie kiedy )

    Testosteron, nie pamietam czy jet sjakicskonkretny dzien

    Progesteron okolo 7 dni po domniemanej owulacji..

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem z Warszawy, my robilismy badanie nasienia w Invimedzie koszt 120 zł. Ty od 2-4 dc THS< PRL< edtradiol, progesteron, glukoza, insulina, FSH, LH. Nastepnie dalej badanie droznosci jajowodow koszt 600 zł.

  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny!!! Jeśli nic w tym cyklu nie wyjdzie od nowego idę prywatnie na badanka:)

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ