X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne badanie szyjki
Odpowiedz

badanie szyjki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 7 marca 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie, badałyscie kiedys szyjke macicy np. dzien po współżyciu( ok.10-20 godzin) po. Chodzi o to , że z moich obserwacji wówczas niezależnie od fazy płodnosci, szyjke mam bardzo ale to bardzo otwartą, sluzu nie biore pod uwagę bo jest ewidentnie płodny ale to zapewne spowodowane sytuacją (wspólzycie). Jakie sa wasze doświadczenia?

  • Kaśka13 Koleżanka
    Postów: 90 12

    Wysłany: 7 marca 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja badałam po współżyciu i jest zawsze wyżej i miękka, co do otwartości ciężko określić. ogólnie szyjkę powinno badać się o tej samej porze np. wieczorem.

    02.2010 - synuś <3
    09.2013 - Aniołek 8 tc
    06.2014 - Aniołek 14 tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ