Forum Starając się - ogólne badanie szyjki
Odpowiedz

badanie szyjki

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • katdud Przyjaciółka

Wysłany: 7 marca 2015, 13:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie, badałyscie kiedys szyjke macicy np. dzien po współżyciu( ok.10-20 godzin) po. Chodzi o to , że z moich obserwacji wówczas niezależnie od fazy płodnosci, szyjke mam bardzo ale to bardzo otwartą, sluzu nie biore pod uwagę bo jest ewidentnie płodny ale to zapewne spowodowane sytuacją (wspólzycie). Jakie sa wasze doświadczenia?

• Kaśka13 Koleżanka

Wysłany: 7 marca 2015, 17:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja badałam po współżyciu i jest zawsze wyżej i miękka, co do otwartości ciężko określić. ogólnie szyjkę powinno badać się o tej samej porze np. wieczorem.

02.2010 - synuś <3
    09.2013 - Aniołek 8 tc
    06.2014 - Aniołek 14 tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ