X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bakteria enterococcus faecalis czy ktoś miał podobny problem?
Odpowiedz

Bakteria enterococcus faecalis czy ktoś miał podobny problem?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • oleczka0101 Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 8 listopada 2017, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam !od jakiegoś czasu borykam się z licznymi problemami związanymi z drogami rodnymi. Zaczęło sie od zapalanie szyjki macicy, które szybko wyleczyłam globulkami Albothyl. Niestety dwa tygodnie później lekarz zdiagnozował u mnie zapalenie prawego przydatka. Wtedy tez zalecił mi zrobienie posiewu z kanału szyjki macicy w którym wyszła mi bakteria enterococcus faecalis. Brałam metronidazol i aguentin na zapalenie przydatków i amotaks na bakterie, ponadto kazał mi brac distreptaze po kuracji chyba po to by ewentualnie uniknąć jakiś zrostów w jajniku. Niestety przez antybiotyki dostałam jakieś zapalenie grzybiczne i dostałam gynazolx2. A już sie cieszylam ze wszystko zaczyna wracac do normy i w tym tygodniu mam się zgłosić na ponowny posiew z szyjki macicy.Tylko ze dzisiaj znów czuje sie gorzej. Pojawiły się różowe upławy które miałam przed zapaleniem przydatka a dodam ze jestem 4 dni po okresie... Chcemy dzidziusia, niestety przez ciągle problemy nie możemy nawet zacząć się porządnie starać...

    oleczka0101
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Twój mężczyzna przebadany? Może warto żeby i on się udał do urologa żeby sprawdzić czy nie zaraża Cię jakimiś bakteriami.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ