X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Beta

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 26 października 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) zaczęliśmy z mężem starania, to dopiero pierwszy cykl. W 17/18 dc miałam prawdopodobnie owulacje ( robiłam testy) a w 30 dc robiłam beta hcg i wyszło <2. Wczoraj byłam u ginekologa i Pani stwierdziła po badaniu ze nie widać miesiaczki. Jak myślicie jest taka możliwość że późno zaszło do zapłodnienia i implatacji i dla tego beta jeszcze nie wykryla ciąży? Dziękuję i pozdrawiam

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 26 października 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, jest to możliwe.

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 26 października 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie ma znaczenie co my o tym myślimy?
    Idź za 2 dni na betę, jeśli rośnie- jest ciąża.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie rozumiem stwierdzenia "ze nie widać miesiaczki" . Gdy miałam bardzo bardzo długi cykl i poszłam do gin, żeby sprawdzić czy ciąża czy co to w ogóle jest. Powiedziała, że widzi pogrubione endometrium ale trudno jej stwierdzić czy to wczesna ciąża czy zbliżający okres. Dała mi duphaston i skierowanie na bete. Na drugi dzień beta <2 i na trzeci dzień po wizycie okres przyszedł.

    Wiesz możliwe że miałaś późniejszą owulację, ale bądź co bądź beta by coś pokazała ;)

  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 26 października 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na dzisiaj mam termin @. A wczoraj podczas zwykłego badania stwierdziła że nie widzi zbliżającego się okresu

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musisz powtórzyć bete innej opcji nie ma. Wróżkami nie jesteśmy nikt nie zgadanie. Mi pozytywny test ciążowy wyszedł już w 9dpo więc co kobieta to inne doświadczenia

  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 26 października 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, poczekam jeszcze trochę i zobaczę czy @ przyjdzie. Myślałam może że ktoś z dziewczyn miała taki przypadek ze 12 dpo nic nie wyszło a jednak okazało się że jest ciąża

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdarzają się takie przypadki, ale później głównie jak się okazuje to zwyczajne była obsuwka przy owulacji ;) najlepiej chodzić na monitoring, a tańszy sposób to mierzenie temp. Testy nie zdają egzaminu :)

  • Martuśka86 Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 27 października 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam cykle 30dniowe obecnie mam 33dc i nie czuje zblizajacej sie@ w zasadzie nic nie czuje w 31dc robilam test i nic. U ginekologa bylam w 27dc i nic nie powiedzial tylko ze endometrium 7, obecnie czekam i czekam...

  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 30 października 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dalej czekam na @. Brzuch niby pobolewa ale bardzo delikatnie i piersi mocno bolą. Wczoraj robiłam test i jest negatywny. I jeszcze mam śluz wodnisty a po wysiłku żółty :/ już sama nic nie wiem. Temp cały czas w granicy 37.3/37.0. Dzisiaj 36dc

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 30 października 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A sam śluz szyjkowy jest biały i gesty

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • melmarmis Ekspertka
    Postów: 186 141

    Wysłany: 30 października 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteś pewna że owulacja była 17/18 dc? Przez ile dni robiłaś testy i czy wyszła Ci ciemna druga krecha? I jak długie masz średnio cykle?

    Szymek :*
    uu6evgk.png
  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 30 października 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam 7 testów. 17 dc wyszłam bardzo ciemna krecha a 18 dc juz był test negatywny i wtedy zrobiłam ostatni 7 test. Cykle zazwyczaj 31 chociaż w tym roku zdążyły mi się 54 i 25 dniowe cykle

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • melmarmis Ekspertka
    Postów: 186 141

    Wysłany: 31 października 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz z tymi testami to jest różnie, dlatego ja przerzuciłam się na temperaturę i śluz i to zaskutkowało dokładnym obliczeniem owu. Jeśli Twoja była faktycznie wtedy to beta musiałaby już wyjść, natomiast jeśli Twój cykl będzie akurat długi - bo masz w sumie duże rozbieżności to owu możesz mieć np 30dc, ale to musiałabyś robić testy cały czas. Co mogę Ci poradzić? Uzbrój się w cierpliwość a od przyszłego cyklu spróbuj z temperaturą i śluzem :) Ale też wiadomo że puki nie ma @ to jest nadzieja na ciążę czego Ci życzę :*

    Szymek :*
    uu6evgk.png
  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 31 października 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli ovu by się przesunęła to plemniczki mojego męża musiały by długo wytrzymać, bo ostatni stosunek był dzień przed niby ovu, a on na drugi dzień wyjechał. Mam skierowanie na hormony i usg. Tylko nie wiem czy to usg zrobić teraz czy czekać dalej na @ żeby zrobić razem z hormonami

    3jgxyx8dvoujfeze.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ