X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Beta

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marcela Znajoma
    Postów: 22 2

    Wysłany: 2 marca 2021, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, w niedzielę zrobiłam test i w końcu pokazały się dwie kreski. Wczoraj robiłam wynik beta, 40 459,00 czyli 7-8 tydzień. We wtorek jestem umówiona do ginekologa. Jak myślicie, czy robić jeszcze raz wynik beta, żeby sprawadzić czy rośnie? Czy nie ma potrzeby?

    Marcela
  • KaJa Autorytet
    Postów: 4126 3649

    Wysłany: 2 marca 2021, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcela wrote:
    Hej, w niedzielę zrobiłam test i w końcu pokazały się dwie kreski. Wczoraj robiłam wynik beta, 40 459,00 czyli 7-8 tydzień. We wtorek jestem umówiona do ginekologa. Jak myślicie, czy robić jeszcze raz wynik beta, żeby sprawadzić czy rośnie? Czy nie ma potrzeby?

    Przy takiej bhcg nie warto robić ponownie bo wtedy już nie przyrasta tak jak na początku o 100% co 48h i tylko niepotrzebnie sie człowiek denerwuje. Teraz tylko usg i już wszystko powinno być ładnie widoczne łącznie z serduszkiem 😊

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    25.01.23 ➡️ połówkowe:
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ