X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Beta!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Monia93. Debiutantka
    Postów: 8 5

    Wysłany: 3 czerwca 2022, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Pomóżcie . 31 maja byłam na usg pęcherzyk był i lekarz powiedział że jest bardzo mały 4.9mm ,tego samego dnia robiłam bete wynik to 2675 , 2 czerwca wynik 4674. Miesiączkę mialam regularne cykl co 29 dni. Ostatnia miesiaczka byla 13 kwietnia ,aplikacja pokazala mi ze w miesiącu maj moj cykl wynosi 41 dni więc dosyc sporo mi sie przesunął dzień owulacji. Co mam o tym myśleć? Lekarz powiedział że mam sie nie stresować ale jakoś spac nie moge i cały czas o tym myślę. Czy któraś z was miala tak?
    Przepraszam ze tak chaotycznie to wszystko napisalam

  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5579 6977

    Wysłany: 3 czerwca 2022, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia93. wrote:
    Cześć dziewczyny. Pomóżcie . 31 maja byłam na usg pęcherzyk był i lekarz powiedział że jest bardzo mały 4.9mm ,tego samego dnia robiłam bete wynik to 2675 , 2 czerwca wynik 4674. Miesiączkę mialam regularne cykl co 29 dni. Ostatnia miesiaczka byla 13 kwietnia ,aplikacja pokazala mi ze w miesiącu maj moj cykl wynosi 41 dni więc dosyc sporo mi sie przesunął dzień owulacji. Co mam o tym myśleć? Lekarz powiedział że mam sie nie stresować ale jakoś spac nie moge i cały czas o tym myślę. Czy któraś z was miala tak?
    Przepraszam ze tak chaotycznie to wszystko napisalam
    Jak nie obserwujesz cyklu i nie wiesz kiedy była owulacja to oczywiście wszystko możliwe. Beta rośnie prawidłowo.

    Mi np. owulacja przesunęła się aż o 9 dni i wiek ciąży z tym się zgadza

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ